Podobne artykuły

Żona Kalisza prowadziła pijana!

2019.03.03 14:36 | © Stars.pl

Żona Ryszarda Kalisza okazała się nieodpowiedzialną i bezmyślna! Jak informuje portal Onet.pl prowadziła samochód pijana, wioząc ich 3,5 letniego synka! Miała 2,5 promila alkoholu we krwi! Informacje te potwierdził prokurator Łukasz Łapczyński.

W lutym Dominikę K. zatrzymała policja w Warszawie na ulicy Conrada. Podczas kontroli okazało się, że kobieta jest pijana, a w samochodzie wiezie swojego 3,5 letniego synka. Żonie Kalisza odebrano prawo jazdy i czeka ją sprawa w Sądzie.

Jak się okazuję, Policja otrzymała anonimowe zgłoszenie, o tym, że kobieta może prowadzić pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymujący kobietę w Land Roverze potwierdzili tą informację.

Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedział w rozmowie z Onet.pl: Policjanci udali się na miejsce interwencji na ul. Conrada w Warszawie, w związku z uzyskaną informacją, iż kierująca pojazdem marki Land Rover może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Do wylegitymowania kierującej doszło około godz. 16. Miała prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Żonie polityka grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, lub gara ograniczenia wolności. Do tego dochodzi zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat, oraz grzywna od 5-60 tys złotych.

Onet.pl zapytał Ryszarda Kalisza o całą sprawę. Ten skomentował krótko: To bzdury.

Galeria KAPIF.plGaleria KAPIF.plGaleria KAPIF.pl
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie