Podobne artykuły

PÓŁNAGA NATALIA SZROEDER UDAJE MILEY CYRUS!

2019.03.03 21:25 | © Stars.pl

Natalia Szroeder od kilku dni znajduje się w Tajlandii, gdzie bierze udział w akcji "Eska odwołuje zimę". Na miejscu zdążyła już dać wyjątkowy koncert, a teraz odpoczywa przed powrotem do Polski. Wokalistka nie mogła oczywiście zmarnować okazji i pochwaliła się wakacjami na swoim Instagramie. Na fotkach możemy zobaczyć ją pozującą wyłącznie w kostiumie kąpielowym na... wielkiej kuli na linie! Myślicie, że wyszło jej to lepiej niż kilka lat temu Miley Cyrus?

Pogoda w Polsce od jakiegoś czasu nas nie rozpieszcza. Deszcz, wiatr i okropny chłód, naprawdę mogą przytłoczyć. Gwiazdy nie muszą jednak przejmować się takimi problemami, ponieważ praktycznie w każdej chwili, większość z nich może zrobić sobie w wakacje w egzotycznych zakątkach świata.

Radio Eska postanowiło zorganizować akcje, która z założenia miała pomóc słuchaczom znieść szare i deszczowe dni w kraju. Na pokładzie samolotu do Tajlandii znalazła się między innymi Natalia Szroeder, która specjalnie dla słuchaczy dała specjalny koncert, który można było zobaczyć zarówno na miejscu, jak i w sieci.

Wokalistka zmęczona wielogodzinnym lotem i koncertem, postanowiła odpocząć na jednej z pięknych plaż. Wszystko wskazuje jednak na to, że leżenie plackiem szybko jej się znudziło, bo... opublikowała w sieci fotkę, na której pozuje na kuli i wygina się przed obiektywem.

Kiedy internauci zobaczyli zdjęcie Natalii, od razu pomyśleli o... Miley Cyrus! Przypominamy, że w teledysku do Wrecking Ball, wokalistka również huśtała się na kuli.

Która z nich Waszym zdaniem wypadła lepiej?

Galeria fot. Instagram/natalia_szroederGaleria fot. Instagram/natalia_szroederGaleria fot. Instagram/natalia_szroederGaleria fot. Instagram/natalia_szroederGaleria fot. Instagram/natalia_szroeder
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie