Podobne artykuły

KARDASHIANKI ZMASAKROWANE!

2019.03.06 23:03 | © Stars.pl

Niedawno pisaliśmy, że Kylie Jenner została najmłodszą miliarderką w historii. Trzeba przyznać, że jako jednej z niewielu udało jej się zarobić fortunę dzięki żyłce do interesów. Niestety bardzo szybko znalazło się grono osób, które twierdzi, że Jennerka nie zawdzięcza fortuny wyłącznie sobie. Osobą, która wypowiada się w tym temacie najbardziej ostro jest... Piers Morgan.

Piers Morgan od jakiegoś czasu najwidoczniej stara się o tytuł pierwszego krytyka gwiazd i celebrytów w Wielkiej Brytanii. Dziennikarz i prezenter pochodzący z Anglii, regularnie wyraża w mediach swoją opinię na ich temat i w większości przypadków po prostu bezpardonowo ich atakuje. Tym razem postanowił skupić się na... Kylie Jenner.

Przypominamy, że o dziennikarzu zrobiło się niezwykle głośno, kiedy postanowił skrytykować dziewczyny z Little Mix, które zamieściły w swoim teledysku rozbierane sceny. Kobiety zarzekały się, że w ten sposób chciały wyłącznie dodać odwagi innym kobietom, ale prezenter jest przekonany, że zrobiły to wyłącznie po to, żeby zwiększyć sprzedaż singla. W obronę wokalistek bardzo szybko włączyła się nawet Ariana Grande, jednak Morgan nie zmienił zdania.

Niedawno Piers zarzucił Jennerce, że... nie zasłużyła na miliard dolarów! Przypominamy, że Kylie Jenner należy do nielicznego grona osób, którym udało się zarobić fortunę, w przeciwieństwie do tych, którzy te pieniądze odziedziczyli, bądź wygrali. Dziennikarz z Wielkiej Brytanii jest jednak przekonany, że Kylie z pewnością nie odniosłaby takiego sukcesu, gdyby nie przedsiębiorcza mama i liczne skandale wokół Kim Kardashian.

Gdy mówisz o tej milionerce, myślę sobie, że zarobiła go tylko dlatego, że jej siostra nagrała sex-taśmę i dlatego cała rodzina stała się bardzo bogata. Gdyby Kim Kardashian nie nagrała sex-taśmy, która nie trafiłaby do sieci... Uznała ją za swoją własność, zarobiła miliony i wyreżyserowała rodzinne show... o żadnej z nich nigdy byśmy nie usłyszeli. Gdy mówisz "sama zarobiła", a jej siostra uprawiała z kimś seks, taśma wyciekła, a cała rodzina na tym zarobiła. Myślę, że jest bardziej odpowiednia nazwa dla tej ekscytującej historii przedsiębiorczości - triumf przeciw przeciwnościom. - powiedział Morgan

Prawdziwy cios przyszedł dopiero wtedy, kiedy Kate Garraway, prowadząca poranny program, próbowała stanąć w obronie Kylie.

Na liście Kardashianek umieściłbym ją na czwartym miejscu, i te nad nią też nie są zbyt lepsze. Nie jestem wredny, jedyną seksowną Kardashianką jest Kendall Jenner, a pozostałe... żadna z nich nie jest hot! Gdyby nie były Kardashiankami, znanymi z seks-taśmy, nie weszłyby do przeciętnego, nocnego klubu. Kendall jest jedyną, o której można powiedzieć, że ma jakość modelki. Kylie jest tak słaba jak bryła chleba, zanim wspomnimy o wszystkich bezmyślnych, pozbawionych talentu członkach rodziny Kardashian/Jenner.

Jesteście ciekawi jak odpowiedzą na to siostry Kardashian Jenner?

Galeria fot. Instagram/kardashiansGaleria fot. Instagram/khloekardashianGaleria fot. Instagram/khloekardashianGaleria fot. Instagram/khloekardashian
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie