Podobne artykuły

50-LETNIA JENNIFER LOPEZ WYGINA SIĘ NA FOTELU

2019.03.08 08:01 | © Stars.pl

Jennifer Lopez od lat jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek na świecie. Pomimo tego, że ma już 50 lat, urody i wysportowanej figury zazdroszczą jej nawet nastolatki. Okrągłe pośladki, zgrabne nogi i umięśniony brzuch z dnia na dzień coraz bardziej zachwycają fanów piosenkarki. Jennifer nigdy nie próbowała nawet ukrywać jak ciężko pracuje żeby utrzymać figurę.

Nie od dziś wiadomo, że wokalistka co najmniej 4 razy w tygodniu ćwiczy na siłowni w towarzystwie trenera personalnego. W diecie, którą utrzymuje, nie ma miejsca na cukier. Trzeba więc przyznać, że Jennifer trzyma się sztywnych zasad, których złamanie z pewnością nie wpłynęłoby dobrze na jej figurę.

Jennifer Lopez to zawodowa tancerka. Dzięki swoim ruchom na scenie potrafi rozgrzać publiczność na widowni do czerwoności. Wokalistka lubi chwalić się imponującymi figurami zarówno w czasie występów jak i podczas odpoczynku.

Artystka nigdy nie zapomina o odpowiedniej oprawie. Zazwyczaj jej stroje pokazują wiele, jednak zawsze pozostawiają trochę dla wyobraźni. Nie od dziś wiadomo, że ulubionymi getrami wokalistki są te marki Niyama Sol. Niedawno powstała specjalna kolekcja, którą Jennifer promuje swoją twarzą, a raczej... pośladkami!

Niedawno wokalistka opublikowała na swoim Instagramie fotkę, na której możemy zobaczyć najnowszy, promowany przez nią model getrów. Na zdjęciu wokalistka siedzi na fotelu w samym staniku i getrach podkreślających jej okrągłe pośladki i zgrabne nogi. Trzeba przyznać, że świetnie migrują ciało. Podobno równie dobrze sprawdzają się na siłowni...

Wypróbujecie?

Galeria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jlo
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie