Podobne artykuły

DUA LIPA PRZERYWA MILCZENIE

2019.03.10 16:29 | © Stars.pl

Dua Lipa jako jedna z nielicznych gwiazd miała odwagę, żeby publicznie wyznać jaka hipokryzja panuj w show biznesie. Wokalistka z Wielkiej Brytanii jest strasznie wkurzona na znajomych z branży, którzy praktycznie na każdym kroku podkreślają, że wszystkie kobiety powinny się wspierać.

W czasie wywiadu dla ITV, wokalistka oskarżyła wiele gwiazd, które kiedy tylko mogą, podkreślają, że obrona innych kobiet jest niezwykle ważna, a kiedy tylko zejdą sprzed kamer, w większości przypadków nie zachowują się wobec siebie w porządku.

Publicznie jesteśmy bardzo pro-kobietami, wiesz wspierającymi i opiekującymi się nawzajem, jesteśmy dla siebie jak siostry. A potem pojawia się ta ciemna strona, kiedy wchodzisz w media społecznościowe i widzisz jak ci sami ludzie, którzy głośno opowiadają się za równością i troszczeniem się o siebie nawzajem grają nie fair. Wychodzę i mówię wspieram kobiety a potem piszę w mediach społecznościowych o nich lub porównuje jedną do drugiej i pisze, która jest lepsza. To bardzo obłudne - powiedziała wokalistka

Nie od dziś wiadomo jednak, że w show biznesie mogą zadomowić się wyłącznie najbardziej wytrwałe gwiazdy. Większość nie wytrzymuje jednak presji, ponieważ praktycznie każdy stara się zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby tylko zdobyć swoje 5 minut sławy.

Artystka stanęła również w obronie wokalistek pop, którym bardzo często zarzuca się to, że nie tworzą własnej muzyki. Myślicie, że myślała o kimś konkretnym?

Galeria fot. Instagram/dualipaGaleria fot. Instagram/dualipaGaleria fot. Instagram/dualipaGaleria fot. Instagram/dualipa
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie