Podobne artykuły

Ojcem Harry'ego nie jest Karol?!

2019.03.09 08:33 | © Stars.pl

Doniesienia z dworu rodziny królewskiej nie maja końca! Od kiedy Meghan wyszła za Harrego jest na językach wszystkich. Co rusz docierają do nas nowe informację na temat Księżnej. Najpierw o konflikcie i uwielbianą przez wszystkich Kate, później o konflikcie z jej pracownikami, udawanej ciąży, aż w końcu o rozwodzie. Jedno jest pewne, Meghan nie lubi podporządkowywać się zasadom.

Zaczęło się od decyzji porodzie, Księżna chce rodzić w domu, a nie w szpitalu. Nie chce wynajmować opiekunki do dziecka, tylko z pomocą swojej mamy wychować pociechę. Niestety o jej charakterze też jest głośno. Kilku pracowników zrezygnowało z pracy, bo jak twierdzą, z Księżną nie da się współpracować.

Ostatnio nawet został opublikowany mail do Królowej Elżbiety od bliskiej jest osoby, która pisała, że Meghan jest jak rak, którego natychmiast trzeba się pozbyć! Teraz okazuje się, że pod wpływem Meghan zmienił się jej mąż Harry-oczywiście na gorsze.

Teraz tematem nr 1 Książe Harry. Okazuje się, że jest duże prawdopodobieństwo, że Karol nie jest biologicznym ojcem Harrego! Prawdziwym ojcem Księcia Harry'ego może być Mark Dyer.

Podobieństwo między mężczyznami jest uderzające. Po śmierci Księżnej Diany, to właśnie Mark zajmował się Harrym. Mają oni ze sobą naprawdę bliską więź.

National Enquirer donosi: Był z nim w złych i dobrych chwilach. To praktycznie on wychował Harry’ego, a nie Karol. Książę traktuje go jak swojego prawdziwego ojca

Co o tym myślicie?

Galeria Forum/REUTERSGaleria Forum/REUTERSGaleria Forum/REUTERS
Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie