Podobne artykuły

ŻONA SŁAWOMIRA POZUJE W BIKINI

2019.03.12 08:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że żona Sławomira w bikini prezentuje się wyjątkowo seksownie. Magdalena opublikowała niedawno w sieci fotki z wakacji, na których możemy zobaczyć jak chwali się swoim ciałem na jednej z egzotycznych plaż.

Kajra i Sławomir wybrali się niedawno na wakacje nad Ocean Indyjski. Swój urlop zaczęli od pobytu na Malediwach, z których przenieśli się na Zanzibar. Co prawda małżonkowie już jakiś czas temu wrócili z wakacji, a obecnie skupia się głównie na koncertowaniu, jednak nie od dziś wiadomo, że zarówno Sławomir jak i jego żona uwielbiają chwalić się w sieci osobistymi fotkami.

Niedawno Kajra zamieściła na swoim Instagramowym profilu wpis, w którym pokazała fanom swoje ulubione sposoby spędzania wolnego czasu. Na jednej z fotek możemy zobaczyć ją na brzegu plaży w samym bikini. Trzeba przyznać, że Magdalena wygląda na niej niezwykle seksownie i może pochwalić się świetną figurą. Drugie z nich to nagranie, na którym Kajra pokazała koncert, podczas którego bawiła się na scenie ze Sławomirem.

Cześć tu Kajra #doprawdy #nie #wiem #jak #wolę #spędzać #niedzielę #tak #czy #tak #czy #tak … #hm

Większość fanów nie pomogła wokalistce w wyborze, ale większość chętnie chwaliła jej wygląd. A Wam jak podoba się w takim wydaniu?

 
Galeria fot. Instagram/superkajraGaleria fot. Instagram/superkajraGaleria fot. Instagram/superkajraGaleria fot. Instagram/superkajra
Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie