Podobne artykuły

ED SHEERAN NAZWAŁ WŁASNY PUB IMIENIEM ŻONY

2019.03.14 12:03 | © Stars.pl

Ed Sheeran dołożył wszelkich starań, żeby w jego posiadłości znajdującej się w Suffolk niczego nie brakowało. Od kilku miesięcy, wokalista może również cieszyć się towarzystwem swojej żony. Zagraniczne media donoszą, że Ed wziął ślub z Cherry Seaborn przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Niedawno muzyk zrobił swojej ukochanej niezwykle romantyczną (jak na faceta) niespodziankę!

Trzeba przyznać, że większość kobiet czeka na jakikolwiek dowód miłości latami. Ten problem nie dotyczy jednak żony Eda Sheerana, który niedawno pokazał ukochanej jak bardzo ją kocha, w niezwykle romantyczny sposób. Muzyk nazwał umieniem swojej żony... własny pub!

Ed i Cherry pobrali się niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. Wokalista starał się robić wszystko, co w jego mocy, żeby tylko jak najdłużej utrzymać ceremonię w tajemnicy. Przypominamy, że muzyk jeszcze w wakacje ubiegłego roku ogłosił wszystkim, że jest już po ślubie, żeby tylko ukryć przygotowania do prawdziwej ceremonii.

Na ślubie, który odbył się w posiadłości Eda Sheerana pojawiło się prawie 40 osób. Gwiazdor ogłosił również, że wesele dopiero się odbędzie, ponieważ wraz z ukochaną chcieliby urządzić je latem. Z doniesień informatorów wynika, że będzie przypominało jeden z największych festiwali muzycznych!

W przerwach od pracy i w oczekiwaniu na wesele, Ed spędza naprawdę dużo czasu w pubie, który urządził w piwnicy własnej posiadłości. Niedawno nad wejściem do pubu pojawiła się tabliczka z napisem: The Lancaster Lock. Nazwa lokalu nie jest jednak przypadkowa, bo pełne imię i nazwisko ukochanej Sheerana to Cherry Lancaster Seaborn.

Sąsiedzi muzyka są zachwyceni tym gestem:

Pub wygląda niesamowicie, jest w samym środku jego posiadłości. To marzenie każdego faceta i najwyraźniej postanowił mieć żonę po swojej stronie, nazywając pub po niej. Znak jest ogromny, co było trochę niespodzianką, ale wszyscy lokalni mieszkańcy cieszą się, że Ed jest tutaj. Zawsze był doskonałym sąsiadem. - wyznał jeden z mieszkańców Suffolk

A Wy co o tym myślicie?

Galeria fot. Instagram/teddysphotosGaleria fot. Instagram/teddysphotosGaleria fot. Instagram/teddysphotosGaleria fot. Instagram/teddysphotos
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie