Podobne artykuły

JOHNNY DEPP IDZIE NA WOJNĘ Z BYŁĄ ŻONĄ!

2019.03.14 08:01 | © Stars.pl

Sądowa batalia Amber Heard i Johnny'ego Deppa trwa już od jakiegoś czasu. Kobieta oskarżyła aktora o przemoc domową i dzięki temu w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną sławę i popularność. Udało jej się również odebrać ogromną część majątku aktora.

Niedawno jednak wyszły na jaw nowe fakty i okazuje się, że... ofiarą nie była Amber, a Johnny! Depp pozwał aktorkę i obecnie domaga się od niej ogromnego odszkodowania za zniesławienie. Wszystko wskazuje na to, że to prawda, a prawnicy Johnny'ego dostarczyli już do sądu odpowiednie dowody. Myślicie, że uda mu się jeszcze odzyskać dobre imię?

Jakiś czas temu, Amber Heard wytoczyła aktorowi proces, w wyniku którego bardzo szybko stracił zarówno dobre imię, jak i większą część majątku. Jeszcze w 2016 roku, młoda aktorka opublikowała w sieci fotkę, na której można było zobaczyć siniaki na jej twarzy i oskarżyła męża o stosowanie wobec niej przemocy. Po długim i niezwykle trudnym procesie, Johnny Depp został uznany za winnego, dzięki czemu Amber zgarnęła ogromną część jego majątku.

W ubiegłym roku aktorka napisała długi list, w którym szczegółowo i praktycznie krok po kroku opisała jakie działania musiała podjąć, żeby ludzie uwierzyli jej, że faktycznie stała się ofiarą przemocy domowej. Niedawno wyszły jednak na jaw zupełnie nowe fakty, a Johnny Depp oskarżył byłą żonę o... zniesławienie!

Depp złożył niedawno do sądu odpowiedni pozew, w którym wyjaśnia, że to właśnie Amber stosowała przemoc wobec niego. Aktor zażądał od byłej żony również zadośćuczynienia w wysokości... 50 milionów dolarów! Prawnicy Deppa złożyli również w sądzie odpowiednie dowody, wśród których znalazły się zdjęcia aktora ze świeżymi bliznami, a także fotka, na której można zobaczyć, że Johnny ma odcięty kawałek palca.

Do dowodów dołączono również 87 nagrań z kamer, a także zeznania 17 świadków. Jeden z prawników aktora wydał również specjalne oświadczenie, w których oficjalnie przyznał, że wszystkie wcześniejsze zeznania Amber to wyłącznie kłamstwa.

Pani Heard wiedziała również, że jej skomplikowana mistyfikacja zadziała: w wyniku jej fałszywych zarzutów przeciwko panu Deppowi, pani Heard stała się ulubieńcem ruchu #MeToo, była pierwszą aktorką nazwaną Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, została mianowana ambasadorem praw kobiet w American Civil Liberties Union i została zatrudniona przez L'Oreal Paris jako globalna ambasadorka. - możemy przeczytać

Wszystko wskazuje więc na to, że tym razem Johnny Depp jest naprawdę przygotowany do walki z byłą żoną. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Fani oskarżają aktorkę o kłamstwa, a także o umyślne zniszczenie kariery byłego męża. Myślicie, że Amber faktycznie będzie musiała zapłacić mu te 50 milionów?

Galeria fot. Instagram/amberheardGaleria fot. Instagram/amberheardGaleria fot. Instagram/johnnydeppofficialGaleria fot. Instagram/johnnydeppofficial
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie