Podobne artykuły

KHLOE KARDASHIAN WYBACZY TRISTANOWI?!

2019.03.14 10:03 | © Stars.pl

Khloe Kardashian do tej pory nie poradziła sobie jeszcze ze zdradą byłego partnera. Jednak, czy będzie w stanie pogodzić się z nim dla dobra ich wspólnej córeczki? Jak na razie cała sytuacja nie wygląda najlepiej, jednak niedawno dowiedzieliśmy się, że Khloe zamierza spróbować całkowicie zmienić swoje nastawienie do byłego partnera.

Przypominamy, że Khloe i Tristan rozstali się, kiedy cały świat dowiedział się o romansie Thompsona z Jordyn Woods - przyjaciółką rodziny Kardashian. Nie był to jednak pierwszy raz, kiedy koszykarz zdradził Khloe. W ubiegłym roku Kardashianka postanowiła mu wybaczyć, jednak kolejna zdrada oznaczała już definitywny koniec związku. Podobno Khloe przeżywa ją do tego stopnia, że próbuje podnieść sobie poczucie własnej wartości... z pomocą chirurgów plastycznych!

Wszystko wskazuje więc na to, że romans Tristana naprawdę wykończył Kardashiankę psychicznie. Obecnie Khloe nie może jednak myśleć wyłącznie o sobie. Przypominamy, że pod jej opieką pozostaje 11-miesięczna córeczka True, która w dalszym ciągu potrzebuje ojca. Kardashianka zdaje sobie z tego sprawę i wie, że nie może całkowicie skreślić niewiernego Tristana z ich życia.

Serwisy plotkarskie zza oceanu informują, że Khloe zamierza w najbliższym czasie popracować nad ociepleniem relacji z Tristanem Thompsonem. Znajomi celebrytki donoszą jednak, że jak na razie nie może nawet na niego spojrzeć, ale wie, że musi komunikować się z byłym partnerem dla dobra ich córeczki.

Wszelkie postępowania prawne lub potencjalne dramaty, z którymi będą musieli się zmierzyć w najbliższej przyszłości, zostaną rozwiązane. Ale dla dobra True ona chce być dojrzała i być w stanie oddzielić to wszystko i dojść do porozumienia z Tristanem, że muszą współpracować, bo w końcu już zawsze będą rodzicami True. Muszą więc wykombinować, co zrobić, aby wszystko się udało. Najważniejsze dla Khloe jest to, by to wszystko ogarnąć. - donosi osoba z bliskiego otoczenia Khloe

Inne źródło donosi jednak, że jak na razie Tristan praktycznie w ogóle nie interesuje się tym, co dzieje się z jego córeczką i pomimo chęci oraz starań Kardashianki, nie zamierza w najbliższym czasie być dla niej dobrym tatą.

Myślicie, że Khloe ostatecznie dopnie swego i zapewni córeczce kontakt z ojcem?

Galeria fot. Instagram/khloekardashianGaleria fot. Instagram/khloekardashianGaleria fot. Instagram/khloekardashianGaleria fot. Instagram/khloekardashian
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie