Podobne artykuły

Dominika Tajner-Wiśniewska o rozwodzie!

2019.03.14 08:54 | © Stars.pl

Michał Wiśniewski jest znany z kontrowersyjnych zachowań i...częstych ślubów:) Obecnie jego żoną jest Dominika Tajner-Wiśniewska. To czwarte małżeństwo piosenkarza.

Wszyscy myśleli, że para tworzy idealny związek, jednak okazuje się, że nie do końca.

We wtorek na profilu facebookowym, Dominika dodała niepokojący post: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!

Czyżby Michał zostawił Dominikę po siedmiu latach małżeństwa? Do tej pory para uchodziła za szczęśliwą, a sam zainteresowany twierdził, że przy Tajner odnalazł prawdziwe szczęście. Niestety od momentu gdy Tajner zgodziła się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” ich małżeństwo przechodzi podobno kryzys.

Michał był zazdrosny o to, że jego żona jest w tańcu tak blisko z partnerem z programu. Fakt informował: Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości

W rozmowie z „Faktem” Dominika skomentowała całą sprawę: Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku

Okazuje się więc, że to nie był żart a sprawa jest naprawdę poważna. Nic nie wskazywało na to, że para się rozwiedzie. Czyżby Michał znudził się małżeństwem i potrzebował nowej żony?

Jak myślicie?

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewskaGaleria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie