Podobne artykuły

Asystentka Meghan zatrudniona u miliardera!

2019.03.14 09:04 | © Stars.pl

Co rusz media donoszą o kolejnych pracownikach, którzy rezygnują z pracy przez Meghan. Księżna jest ciężka we współpracy i ludzie nie są w stanie dla niej pracować ze względu na jej wymagania. Jak się okazuje kolejna asystentka zrezygnowała z pracy!

To już trzecia w ciągu kilku miesięcy! Tym razem to Amy Pickerill opuściła Księżną Meghan i Księcia Harry'ego.Amy pracowała dla Meghan przez rok. Wcześniej asystentką Księżnej była Gina Nelthorpe-Cowne, a po niej Melissa Touabti. Niestety wszystkie nie poradziły sobie z trudnym charakterem Meghan.

Jak się okazuje byłe pracownice Księżnej nie narzekają na brak pracy. Nie muszą więc znosić humorów i podłego charakteru Meghan. Melissa Touabti jak tylko opuściła mury Królewskiego Dworu, prace znalazła u rodziny Livingstone.

To jedna z najbogatszych rodzin w Londynie. Melissa jest świetna w swoim fachu nic więc dziwnego, że miliarder zatrudnił ją do weekendowej opieki nad swoimi dziećmi. Melissa poznała Livingstona jak jeszcze pracowała dla Księżnej Meghan. Ten tylko czekał, aż Markle wyprowadzi z równowagi asystentkę i będzie mógł ja zatrudnić u siebie.

Myślicie, że Meghan naprawdę źle traktuje swoich pracowników?

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria www.instagram.com/meghanmarkle_official
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie