Podobne artykuły

Dominika bardzo kocha Michała!

2019.03.14 09:23 | © Stars.pl

Michał Wiśniewski jest znany z kontrowersyjnych zachowań i...częstych ślubów:) Obecnie jego żoną jest Dominika Tajner-Wiśniewska. To czwarte małżeństwo piosenkarza.

We wtorek na profilu facebookowym, Dominika dodała niepokojący post: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!

Czyżby Michał zostawił Dominikę po siedmiu latach małżeństwa? Do tej pory para uchodziła za szczęśliwą, a sam zainteresowany twierdził, że przy Tajner odnalazł prawdziwe szczęście. Niestety od momentu gdy Tajner zgodziła się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” ich małżeństwo przechodzi podobno kryzys.

Michał był zazdrosny o to, że jego żona jest w tańcu tak blisko z partnerem z programu. Fakt informował: Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości

Niestety Michał nie pojawil się nawet na widowni „Tańca z Gwiazdami” by wspierać swoja żonę.

W rozmowie z „Faktem” Dominika skomentowała całą sprawę: Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku

Okazuje się więc, że to nie był żart a sprawa jest naprawdę poważna. Nic nie wskazywało na to, że para się rozwiedzie. Czyżby Michał znudził się małżeństwem i potrzebował nowej żony?

Dominika mimo wszystko, publicznie mówi, że bardzo kocha Michała. Nic dziwnego. Przez lata walczyła o ich małżeństwo, uporządkowała finanse piosenkarza, zadbała także o płynność finansową jego alimentów. Wspierała go w ciężkich chwila i zawsze stała za nim murem.

W rozmowie z Plejadą wyznała: Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce. 

A może Michał ma już nową partnerkę na (b)oku?

Jak myślicie?

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewskaGaleria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie