Podobne artykuły

Kotarski „Agentem”?

2019.03.14 09:47 | © Stars.pl

„Agent Gwiazdy” od początku budzi sporo emocji. W poprzednim odcinku z programem pożegnała się Krystyna Czubówna, która omal nie utonęła podczas jednego z zadań. Za nią do programu wróciła Kasia Wołejno. Edyta Górniak niespodziewanie sama zdecydowała się odejść z show, co było sporym zaskoczeniem.

Wczorajszy odcinek nie należał do udanych. Pierwszym zadaniem uczestników było ułożenie słowa „Agent”. Litery znajdowały się na dachach pojazdów, a uczestnicy mieli wjechać na rondo tak, by słowo zostało poprawnie ułożone. Zadanie nadzorowali Michał Koterski i Angelika Mucha. Niestety nie udało się i finalnie powstał napis „Tnega”.

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli dopasować kluczyki do drzwi. Były one przyczepione do zegarków, które wskazywały czas i datę w danym kraju. Kluczyki trzeba było dopasować do drzwi, na których były napisy w różnych językach, a uczestnicy mieli odgadnąć jaką strefę czasową pokazuje dany zegarek. Za drzwiami czekały na nich jokery i immunitet.

W następnym zadaniu sześciu ochotników miało odpowiedzieć na pytania dotyczące wysp Kanaryjskich przez krótkofalówke. Zadanie wydawało się proste, ale okazało się, że mieli słuchać przewodników z informacjami o wyspach na paralotniach. Kinga Rusin poprosiła o ochotników do tego zadania. Jednym z nich była Mariola Gołota, która mimo że się zgłosiła, nie poleciała, bo jak stwierdziła, bała się. Uczestniczy mieli możliwość zgarnięcia 6 tysięcy złotych, niestety udało się wywalczyć tylko 1200 zł.

Niestety uczestnicy na koniec mocno skrytykowali Miśka Koterskiego, a Sadowska utwierdzała innych w przekonaniu, że może być on Agentem. Z programem pożegnał się Aleksander Doba.

Myślicie, że Koterski jest faktycznie Agentem?

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvnGaleria www.instagram.com/agentgwiazdytvnGaleria www.instagram.com/agentgwiazdytvnGaleria www.instagram.com/agentgwiazdytvn
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie