Podobne artykuły

Partner Dominiki Tajner o jej rozwodzie!

2019.03.14 12:01 | © Stars.pl

We wtorek na profilu facebookowym, Dominika dodała niepokojący post: "Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!"

Czyżby Michał zostawił Dominikę po siedmiu latach małżeństwa? Do tej pory para uchodziła za szczęśliwą, a sam zainteresowany twierdził, że przy Tajner odnalazł prawdziwe szczęście. Niestety od momentu gdy Tajner zgodziła się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” ich małżeństwo przechodzi podobno kryzys.

Michał był zazdrosny o to, że jego żona jest w tańcu tak blisko z partnerem z programu. Fakt informował: Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości

W rozmowie z „Faktem” Dominika skomentowała całą sprawę: Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku

W rozmowie z Plejadą wyznała: Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce.

Party.pl skontaktowało się z Wojtkiem Jeschke. Partner Dominiki Tajner-Wiśniewskiej z „Tańca z Gwiazdami”, że jest bardzo zaskoczony rozwodem Wiśniewskich. Mówi, że Michał często odwiedzał ich podczas treningów, był zadowolony i uśmiechnięty. Dla Dominiki przerywał koncerty by wspierać ją na próbach. Nie okazywał zazdrości. Jest zdziwiony.

Ciekawe dlaczego Michał chce zostawić żonę. Jak myślicie?

Galeria AKPAGaleria AKPAGaleria AKPA
Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie