Podobne artykuły

Kasia Tusk pokazała córkę!

2019.03.14 12:54 | © Stars.pl

Kasia Tusk cieszy się ostatnio zainteresowaniem mediów, przez to, że pod koniec stycznia urodziła swoje pierwsze dziecko. Ani razu nie pokazała córeczki, a to sprawia, że paparazzi są bardzo ciekawscy i „polują” na Kasię i jej córkę.

Ostatnio „Super express” informował, że Kasia wraz z mężem, psem i oczywiście córeczką wybrała się na rodzinny spacer. Rodzina wybrała się w ładną pogodę do rodziców Kasi na piechotę.

Małżonkowie korzystali z dodatniej temperatury i zabrali tez na spacer swojego psa. Para wyglądała na bardzo szczęśliwych. Na zmianę prowadzili wózek z córeczką, a mąż obejmował Kasię.

Córka Donalda Tuska nie pochwaliła się ani na instagramie ani na swoim blogu kiedy dokładnie urodziła i nie pokazała zdjęcia córki do tej pory.

Donald Tusk jest na pewno dumny, że urodziła mu się wnuczka i na instagramie pochwalił się zdjęciem ze spaceru z malutką. Internauci gratulowali Tuskowi i całej jego rodzinie.

Ostatnio Kasia wrzuciła na Instagram zdjęcie z córeczka, która leży w koszu mojżeszowym. Córka Donalda Tuska napisała: Gdy masz wrażenie, że czas płynie tak wolno i spokojnie, a tak naprawdę pędzi jak oszalały

Teraz Kasia na swoim blogu opublikowała zdjęcie, na którym jej mąż Staszek trzyma ich córeczkę na rękach. Maleństwo jest ubrane w białe śpioszki i widać jej czuprynkę. Dziewczynka ma włosy koloru rudego. To oznacza, że odziedziczyła to po dziadku Donaldzie. Tusk tez ma rudawe włosy, co było szczególnie widocznie gdy był młody.

Jak dotąd Kasia nie pokazała twarzy córki i nie zdradziła tez jak ma na imię.

Zobaczcie zdjęcia.

Galeria makelifeeasier.plGaleria makelifeeasier.plGaleria makelifeeasier.pl
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie