Podobne artykuły

Księżne się nienawidzą!

2019.03.14 13:44 | © Stars.pl

Wielkimi krokami nachodzi wielki dzień narodzin Royal Baby Meghan i Harrego. Oczy całego świata skupione są na rodzinie Królewskiej. Mimo, iż to wydarzenie jest tak naprawdę na drugim planie, to mimo wszystko Meghan wzbudza największe zainteresowanie.

Księżna nie cieszy się sympatia ogółu i ma sporo swoich przeciwników. Jedno jest pewna, Meghan nie lubi zasad i ma własne zdanie. Z tego właśnie powodu kilku pracowników Pałacu zrezygnowało z pracy, a między nią a żoną Williama naprawdę iskrzy.

Meghan krytykuje Kate za sposób wychowywania dzieci (mimo, iż nie ma w tym temacie żadnych doświadczeń) i nie zgadza się z nią w wielu innych kwestiach. Ta napięta sytuacja pomiędzy Księżnymi sprawia, że jak tylko Księżne mają się pojawić razem na publicznym wystąpieniu, wszyscy skupiają się tylko na nich.

Tym razem Księżne zaskoczyły wszystkich podczas obchodów Wspólnoty Narodów zrzeszającej niepodległe kraje. Na uroczystości pojawiły się obie Księżne. Nic więc dziwnego, że wszyscy patrzyli właśnie na nie!

I tu niespodzianka!

Na powitanie, Księżne przytuliły się i pocałowały w policzek. Wszyscy myśleli, że Księżne zakopały topór wojenny, ale musimy Was rozczarować! Księżne wciąż się nienawidzą! Według informatora Vanity Fair wszystko było zaplanowane przez Kate!

Księżna dobrze wiedziała, że wszyscy patrzą właśnie na nie i chciała by plotki ucichły o jej konflikcie z Meghan. Naszym zdaniem swój udział miała w tym także Królowa Elżbieta, która nakazała obu Paniom sprawiać wrażenie, że się lubią, aby media przestały pisać o ich niechęci do siebie. Jak widać Księżne się zastosowały i prawie udało im się zmylić cały świat.

Co o tym myślicie?

Galeria ReutersGaleria ReutersGaleria Reuters
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie