Podobne artykuły

Anna Lewandowska straciła dużo krwi.

2019.03.14 13:57 | © Stars.pl

Robert Lewandowski obecnie gra w drużynie Bayern Monachium. Ostatnio w „Fakty po faktach” Anicie Werner udzielił wywiadu dotyczącego jego kariery sportowej i planów na przyszłość. Powiedział, że jego marzeniem jest zostanie kapitanem Bayernu. Dziennikarka zapytała również o jego córkę Klarę.

Dziennikarka była ciekawa czy córka Lewandowskich wie kim jest jej tata, Robert powiedział, że wie kiedy wychodzi trenować i wtedy się z nim żegna, a jak na razie: Potrafi powiedzieć: tata gol!

Klarcia była sławna zanim jeszcze przyszła na świat. Okazuje się jednak, że poród Anny nie przebiegał tak, jak każda przyszła mama oczekuje.

Robert Lewandowski zdradził szczegóły porodu w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”: Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony, stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie gdy poród trwa tak długo

To wszystko trwało około trzydziestu godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi

Nikt nie spodziewał się takiego wyznania ze strony Lewandowskiego. Czy to oznacza, że para będzie zdradzała więcej szczegółów z życia prywatnego?

Jak myślicie?

Galeria www.instagram.com/annalewandowskahpbaGaleria www.instagram.com/annalewandowskahpba
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie