Podobne artykuły

STIFLER Z WARSAW SHORE „PRZEDŁUŻYŁ” SOBIE PENISA!

2019.03.14 15:20 | © Stars.pl

Nie o dziś wiadomo, że większość gwiazd uwielbia tatuaże. Często ozdabiają więc swoje ciała oklepanymi, albo kontrowersyjnymi wzorami. Niektórzy tatuują się dla siebie, inni dla swoich partnerów, a część po prostu dla lansu. Niedawno swoim najnowszym tatuażem pochwaliła się Marta Linkiewicz i wszystko wskazuje na to, że pozazdrościł jej... Stifler z Warsaw Shore!

Galeria fot. Instagram/stifler16cm

Damian Zduńczyk, znany głównie z Warsaw Shore, od jakiegoś czasu słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i seksafer. Tym razem przeszedł jednak samego siebie i zaskoczył nawet najwierniejszych fanów!

Galeria fot. Instagram/stifler16cm

Stifler opublikował na swoim Instagramowym profilu fotkę, na której można zobaczyć jego nowy tatuaż. Uczestnik Warsaw Shore wytatuował sobie... ogromnego penisa! Trzeba przyznać, że celebryta ma się w końcu czym pochwalić. Jego wytatuowane przyrodzenie ma aż... 42 centymetry! Stifler dodał do niego również wymowny napis Come to daddy, czyli po polsku Chodź do tatusia.

Galeria fot. Instagram/stifler16cm

wielkie dzięki za przedłużkę - napisał pod zdjęciem

Galeria fot. Instagram/stifler16cm

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z wielbicieli celebryty nie była jednak zachwycona jego nową dziarą i pod zdjęciem bardzo szybko pojawiła się lawina negatywnych komentarzy. Niektórzy wierzą jednak, że tatuaż jest wyłącznie formą żartu i został wykonany henną.

Galeria fot. Instagram/stifler16cm

Myślicie, że celebryta faktycznie ma aż takie kompleksy, że musiał przedłużać penisa za pomocą tatuażu?

Polecane artykuły

Komentarze (9)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie