Podobne artykuły

STIFLER Z WARSAW SHORE „PRZEDŁUŻYŁ” SOBIE PENISA!

2019.03.14 15:20 | © Stars.pl

Nie o dziś wiadomo, że większość gwiazd uwielbia tatuaże. Często ozdabiają więc swoje ciała oklepanymi, albo kontrowersyjnymi wzorami. Niektórzy tatuują się dla siebie, inni dla swoich partnerów, a część po prostu dla lansu. Niedawno swoim najnowszym tatuażem pochwaliła się Marta Linkiewicz i wszystko wskazuje na to, że pozazdrościł jej... Stifler z Warsaw Shore!

Damian Zduńczyk, znany głównie z Warsaw Shore, od jakiegoś czasu słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i seksafer. Tym razem przeszedł jednak samego siebie i zaskoczył nawet najwierniejszych fanów!

Stifler opublikował na swoim Instagramowym profilu fotkę, na której można zobaczyć jego nowy tatuaż. Uczestnik Warsaw Shore wytatuował sobie... ogromnego penisa! Trzeba przyznać, że celebryta ma się w końcu czym pochwalić. Jego wytatuowane przyrodzenie ma aż... 42 centymetry! Stifler dodał do niego również wymowny napis Come to daddy, czyli po polsku Chodź do tatusia.

wielkie dzięki za przedłużkę - napisał pod zdjęciem

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z wielbicieli celebryty nie była jednak zachwycona jego nową dziarą i pod zdjęciem bardzo szybko pojawiła się lawina negatywnych komentarzy. Niektórzy wierzą jednak, że tatuaż jest wyłącznie formą żartu i został wykonany henną.

Myślicie, że celebryta faktycznie ma aż takie kompleksy, że musiał przedłużać penisa za pomocą tatuażu?

Galeria fot. Instagram/stifler16cmGaleria fot. Instagram/stifler16cmGaleria fot. Instagram/stifler16cmGaleria fot. Instagram/stifler16cmGaleria fot. Instagram/stifler16cm
Polecane artykuły

Komentarze (9)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie