Podobne artykuły

KRÓLOWA ELŻBIETA II JEST UMIERAJĄCA?!

2019.03.14 23:05 | © Stars.pl

Jeszcze do niedawna wszystko wskazywało na to, że królowa Elżbieta II będzie tak samo wieczna jak Wielka Brytania. Obecna królowa jest najdłużej rządzącym monarchą w całej historii Zjednoczonego Królestwa i przez lata udało jej sie zaskarbić miłość i szacunek praktycznie na całym świecie.

To właśnie dzięki niej rodzina królewska zyskała status celebrycki, ale również udało im się zepchnąć w cień każdy inny ród królewski. Nie od dziś wiadomo jednak, że na całym świecie jest ich naprawdę wiele. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że wiadomości na temat choroby leciwej królowej potrafią wywołać naprawdę spore zamieszanie. Tym razem poddani byli przerażeni!

National Enquirer donosi, że królowa Elżbieta II cierpi na... białaczkę! Pierwsze doniesienia o jej chorobie pojawiły się zaraz po spotkaniu z królową Ranią. Kiedy poddani zobaczyli posiniaczone dłonie monarchini, wpadli w panikę. Pałac Buckingham nie zdecydował się również na wydanie oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, co z pewnością nie polepszyło sytuacji.

Obecnie praktycznie wszystkie media zza oceanu rozpisują się o tajemniczej chorobie monarchini, którą Pałac Buckingham stara się zamieść pod dywan. Amerykańscy fotoreporterzy twierdzą również, że przyłapali królową w... drodze do szpitala!

Pałacowi lekarze kazali w pospiechu przewieźć ją do King Edward VII’s Hospital, gdzie wykonano badania krwi i potwierdzono białaczkę – pisze tabloid

Myślicie, że leciwa królowa faktycznie może zmagać się z tak poważną chorobą, czy są to wyłącznie kolejne doniesienia wyssane z palca?

Galeria fot. Instagram/queenelizabethGaleria fot. Instagram/queenelizabethGaleria fot. Instagram/queenelizabethGaleria fot. Instagram/queenelizabeth
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie