Podobne artykuły

METAMORFOZA ELIZKI Z WARSAW SHORE

2019.03.15 10:02 | © Stars.pl

Eliza Trybała niedawno opublikowała w sieci fotkę, na której większość fanów może po prostu jej nie poznać! Zdjęcie pochodzi z jednej z ostatnich sesji i trzeba przyznać, że Elizka wygląda na nim jak zupełnie inna osoba...

Fani Warsaw Shore poznali Elizę jako imprezową dziewczynę, która zdecydowanie nie stroni od alkoholu, a także przygodnego seksu. Dokładnie te cechy zaprezentowała telewidzom w 2013 roku, kiedy wzięła udział w Warsaw Shore - show stacji MTV. Elizka miała wtedy zaledwie 20 lat. Na planie poznała Pawła Trybałę, z którym bardzo szybko związała swoje dalsze życie. W 2014 roku Eliza urodziła mu pierwszą córeczkę - Victorię Elizabeth, a dwa lata później Kornelię Dianę.

Od momentu narodzin pierwszej córki, w życiu imprezowiczów nastąpiło bardzo wiele zmian. Zakochani pobrali się w 2017 roku, a obecnie są nie do poznania! Paweł jest teraz odpowiedzialnym ojcem, który utrzymuje rodzinę z walk w MMA. Eliza od jakiegoś czasu zajmuje się stylizacją rzęs. Jedna rzecz nie uległa jednak zmianie. Elizka do tej pory uwielbia zainteresowanie mediów i bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Obecnie jej Instagramowy profil obserwuje aż... 200 tysięcy użytkowników! Niedawno postanowiła zrobić im niespodziankę i zaskoczyła wszystkich nowym wyglądem!

Kobieta jest naprawdę piękna wtedy kiedy jest świadoma swoich wartości. – napisała

Pod wpisem Eliza zamieściła nową fotkę, która była efektem pracy z ostatniej sesji. Trzeba przyznać, że Trybała wygląda na niej jak prawdziwa dama! Fani celebrytki od razu zauważyli pozytywną zmianę i zostawili pod zdjęciem dziesiątki pozytywnych komentarzy.

Jak Wam sie podoba w takim wydaniu?

Galeria fot. Facebook/ElizaTrybalaGaleria fot. Instagram/elizka_trybalaGaleria fot. Instagram/elizka_trybalaGaleria fot. Instagram/elizka_trybala
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie