Podobne artykuły

SEKSOWNA WIENIAWA ZNOWU NA WAKACJACH

2019.03.15 12:03 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Julia Wieniawa miała ręce pełne roboty! Niedawno jednak aktorka doszła najwidoczniej do wniosku, że przyda jej się odpoczynek i udała się na egzotyczne wakacje. Julka opublikowała w sieci fotkę, z której można wywnioskować, że wybrała świetne miejsce na naładowanie akumulatorów. Nie da się również ukryć, że w bikini prezentuje się nieziemsko!

Przez ostatnie tygodnie, Julia Wieniawa praktycznie nie schodziła z planów zdjęciowych. W dodatku niedawno wypuściła własną kolekcję obuwia dla marki Deichmann. Nie od dziś wiadomo, że Wieniawa należy do grona najbardziej "obrotnych" artystów, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że w tak młodym wieku uda jej się zarobić pierwszy milion! Przypominamy, że Julka ma dopiero... 20 lat!

Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że po wyjątkowo intensywnych miesiącach, artystka postanowiła w końcu trochę odpocząć. Trzeba przyznać, że wybrała idealne miejsce! Jesteśmy przekonani, że ten wyjazd kosztował ją fortunę, jednak sama na niego zarobiła, a... kto bogatemu zabroni!

Wieniawa wybrała się na Wyspy Zielonego Przylądka i praktycznie od razu zameldowała się z nich na Instagramie. Niedługo później gwiazda opublikowała w sieci swoją fotkę w bikini, a później jeszcze zdjęcie, na którym widać prawie wyłącznie jej twarz. Nie da się jednak ukryć, że wygląda na nich na wypoczętą i wyszła wyjątkowo korzystnie.

Po kilku długich miesiącach maratonu w pracy ostrzegam, że będę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć - napisała

Zazdrościcie? ;)

Galeria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawa
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie