Podobne artykuły

Księżna Meghan jest idealna żoną!

2019.03.15 08:33 | © Stars.pl

Doniesienia z dworu rodziny królewskiej nie maja końca! Od kiedy Meghan wyszła za Harrego jest na językach wszystkich. Co rusz docierają do nas nowe informację na temat Księżnej. Najpierw o konflikcie i uwielbianą przez wszystkich Kate, później o konflikcie z jej pracownikami, udawanej ciąży, aż w końcu o rozwodzie. Jedno jest pewne, Meghan nie lubi podporządkowywać się zasadom.

Zaczęło się od decyzji porodzie, Księżna chce rodzić w domu, a nie w szpitalu. Nie chce wynajmować opiekunki do dziecka, tylko z pomocą swojej mamy wychować pociechę. Niestety o jej charakterze też jest głośno. Kilku pracowników zrezygnowało z pracy, bo jak twierdzą, z Księżną nie da się współpracować.

Ostatnio nawet został opublikowany mail do Królowej Elżbiety od bliskiej jest osoby, która pisała, że Meghan jest jak rak, którego natychmiast trzeba się pozbyć! Teraz okazuje się, że pod wpływem Meghan zmienił się jej mąż Harry-oczywiście na gorsze.

Okazuje sięjednak, że Księżna ma też swoje zalety. Jest idealną żoną i dba o swojego męża. Nikt się tego nie spodziewał, ale Meghan sama gotuje i przygotowuje posiłki dla Harrego. Jak twierdzą osoby będące blisko rodziny królewskiej, Meghan jest bardzo ciepłą i rodzinna osobą. Od zawsze uwielbiała gotować i nic się nie zmieniło jak została Księżną. Meghan tez sama dba o swój makijaż i fryzurę, a nawet udziela lekcji aktorstwa swojemu mężowi.

Spodziewaliście się tego po Meghan?

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria www.instagram.com/meghanmarkle_official
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie