Podobne artykuły

Jakimowicz o rozwodzie Tajner-Wisniewskiej!

2019.03.15 08:42 | © Stars.pl

Michał Wiśniewski jest znany z kontrowersyjnych zachowań i...częstych ślubów:) Obecnie jego żoną jest Dominika Tajner-Wiśniewska. To czwarte małżeństwo piosenkarza.

We wtorek na profilu facebookowym, Dominika dodała niepokojący post: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!

Czyżby Michał zostawił Dominikę po siedmiu latach małżeństwa? Do tej pory para uchodziła za szczęśliwą, a sam zainteresowany twierdził, że przy Tajner odnalazł prawdziwe szczęście. Niestety od momentu gdy Tajner zgodziła się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” ich małżeństwo przechodzi podobno kryzys.

Okazuje się więc, że to nie był żart a sprawa jest naprawdę poważna. Nic nie wskazywało na to, że para się rozwiedzie. Czyżby Michał znudził się małżeństwem i potrzebował nowej żony?

Dominika mimo wszystko, publicznie mówi, że bardzo kocha Michała. Nic dziwnego. Przez lata walczyła o ich małżeństwo, uporządkowała finanse piosenkarza, zadbała także o płynność finansową jego alimentów. Wspierała go w ciężkich chwila i zawsze stała za nim murem.

Wpis Dominiki o rozwodzie zniknął z jej facebooka bardzo szybko, dlatego wszyscy myśleli, że to żart. Niestety sama zainteresowana potwierdziła ta sytuacje.

Rozstanie z mężem skomentował na jej profilu Jarosław Jakimowicz: Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś to zrobić. Nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość

Czyżby Jakimowicz znał jakieś szczegóły z życia Wiśniewskich?

Jak myślicie?

Galeria KAPIF.plGaleria KAPIF.plGaleria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie