Podobne artykuły

Byłe żony Wisniewskiego o jego rozwodzie!

2019.03.15 08:55 | © Stars.pl

Michał Wiśniewski jest znany z kontrowersyjnych zachowań i...częstych ślubów:) Obecnie jego żoną jest Dominika Tajner-Wiśniewska. To czwarte małżeństwo piosenkarza.

We wtorek na profilu facebookowym, Dominika dodała niepokojący post: "Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!"

Czyżby Michał zostawił Dominikę po siedmiu latach małżeństwa? Do tej pory para uchodziła za szczęśliwą, a sam zainteresowany twierdził, że przy Tajner odnalazł prawdziwe szczęście. Niestety od momentu gdy Tajner zgodziła się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” ich małżeństwo przechodzi podobno kryzys.

Okazuje się więc, że to nie był żart a sprawa jest naprawdę poważna. Nic nie wskazywało na to, że para się rozwiedzie. Czyżby Michał znudził się małżeństwem i potrzebował nowej żony?

Dominika mimo wszystko, publicznie mówi, że bardzo kocha Michała. Nic dziwnego. Przez lata walczyła o ich małżeństwo, uporządkowała finanse piosenkarza, zadbała także o płynność finansową jego alimentów. Wspierała go w ciężkich chwila i zawsze stała za nim murem.

Wpis Dominiki o rozwodzie zniknął z jej facebooka bardzo szybko, dlatego wszyscy myśleli, że to żart. Niestety sama zainteresowana potwierdziła ta sytuacje.

Była żona Wiśniewskiego-Mandaryna, skomentowała dla „Faktu” sprawę: Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice. Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet, kiedy to się stało. Nie jestem ciocią dobrą radą i nie będę dawała żadnych rad. Naprawdę nie będę tego szeroko komentować

Magda Femme, kolejna była żona Wiśniewskiego, także pokusiła się o komentarz w sprawie rozwodu byłego męża na swoim profilu facebookowym: Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam.

No cóż, jak widać Michał nie lubi stabilizacji ;)

Galeria KAPIF.plGaleria Galeria KAPIF.pl
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie