Podobne artykuły

Dominika Tajner-Wiśniewska płacze!

2019.03.15 09:15 | © Stars.pl

We wtorek Dominika Wisniewska poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z ta informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła ta informację. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała jest udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Tajner zapewnia w mediach, że kocha Michała i jest załamana jego decyzją. Para jak dotąd uchodziła za szczęśliwą i wydawało się, że Wiśniewski ustatkował się przy Dominice, która niewątpliwie była z nim w trudnych chwilach i bardzo mu pomogła. Tajner zmieniła na facebboku status związku na „wolna” a z nazwiska usunęła człon „Wiśniewska”.

Mimo to, osoba z bliskiego otoczenia małżeństwa powiedziała „Super expressowi”: Dominika niczego nie przeczuwała. Co więcej, była w szoku, gdy dostała dokumenty. Ona go bardzo kocha i będzie starała się, żeby nie doszło do rozwodu. Byli ze sobą osiem lat. I zrobi wszystko, by znów byli razem. Ona siedzi w domu i płacze od dwóch dni. Ale nie zamierza się poddać. Będzie walczyła o ich małżeństwo

Galeria AKPAGaleria AKPA
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie