Podobne artykuły

Księżna Kate planuje przyszłość George'a.

2019.03.15 09:48 | © Stars.pl

Małżeństwo Kate Middleton i Księcia Williama jest niczym z bajki. Od kiedy zostali małżeństwem media nie donosiły o kłótniach czy nieporozumieniach między nimi. Nikt też nie mówił złego słowa na Kate. Poddani wręcz ją uwielbiają.

Galeria Getty Images

Gdy tylko Księżna pojawia się gdzieś publicznie, wszyscy zastanawiają się czy nie jest przypadkiem w czwartej ciąży. Na razie jednak nie zanosi się na to by rodzina Kate i Williama miała się powiększyć. Mimo, iż Księżna nie ukrywa, że kocha dzieci, na kolejne na razie się nie zdecyduje. Po każdym publicznym wystąpieniu wszyscy zastanawiają się czy Księżna się gdzieś nie zaokrągliła i czy wszystko wygląda „po staremu”.

Galeria Getty Images

Jak na razie czwartej ciąży nie ma, a Księżna skupia się na swoich dzieciach. W poniedziałek Kate przybyła na galę do Portrait Gallery w Londynie. Tam, mocno zainteresowana sztuką odbyła krótką rozmowę z pracownikami.

Zapytała ich jakie obrazy mogłaby obejrzeć, ze swoim najstarszym synem: Powiedziała, że ​​myśli o tym, aby przyprowadzić tutaj George’a. Pytała, jakie obrazy polecamy dla niego. Była taka prawdziwa i bardzo miła

Książe interesuje się sztuką, a także uczęszcza na lekcje baletu. Księżna dba o rozwój swoich dzieci i chce by rozwijały swoje zainteresowania. Może George w przyszłości zostanie malarzem.

Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie