Podobne artykuły

RATAJKOWSKI OŚMIESZYŁA "NORMALNE KOBIETY"

2019.03.15 16:02 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Emily Ratajkowski udało się zrobić taką karierę wyłącznie dzięki ładnej twarzy i świetnej figurze. Modelka praktycznie każdego dnia publikuje w sieci fotki swoich pośladków, dzięki czemu coraz więcej osób obserwuje jej profil. Niestety nie każde opublikowane przez nią zdjęcie przypada fanom do gustu. Niedawno wielbiciele modelki bardzo ostro skrytykowali jedną z opublikowanych przez nią fotek. Jednak czy Emily faktycznie chciała ośmieszyć "zwyczajną" kobietę?

Internauci twierdzą, że tym razem Emily posunęła się zdecydowanie za daleko. Modelka opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym promuje swoją świetną figurę kosztem kobiety o "normalnych" kształtach. Na zdjęciu możemy zobaczyć Emily leżącą obok koleżanki, której ciało nie jest tak idealne jak to, które wypracowała Ratajkowski. Fani zarzucają modelce, że chciała podkreślić własną sylwetkę, kosztem koleżanki!

Pod postem bardzo szybko pojawiła się cała lawina komentarzy. Nikt nie ma chyba żadnych wątpliwości, że na opublikowanej fotce to właśnie Emily może pochwalić się lepszą figurą. Jednak dla większości "zwyczajnych" kobiet, takie ciało jest po prostu nieosiągalne. Czyżby modelka próbowała wzbudzić u nich kompleksy?

Dlaczego ona wystawiła swoją przyjaciółkę na upokorzenie, publikując coś takiego?

Specjalnie opublikowałaś to zdjęcie, aby było jasne, że twoje ciało jest lepsze niż ciało twojej koleżanki.

Proszę was. Ona doskonale wiedziała co robi, gdy publikowała to zdjęcie. Ma lepsze ciało i o tym wie (ale udaje, że nie wie) i jest z tego powodu szczęśliwa. - komentowali internauci

Emily bardzo szybko zauważyła, że zdjęcie nie spodobało się fanom i postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Wszyscy ci hejterzy są szaleni. Tylko dlatego, że przyzwyczailiście się do oglądania jednego typu figury w internecie, nie znaczy to, że tylko ten jeden należy uważać za "piękny". - napisała

Myślicie, że faktycznie miała dobre intencje?

Galeria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrata
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie