Podobne artykuły

BRAD PITT BOI SIĘ O SWOJE DZIECI

2019.03.18 11:53 | © Stars.pl

Brad Pitt i Angelina Jolie od momentu rozstania toczyli wojnę o opiekę nad dziećmi. W pewnym momencie doszli jednak do wniosku, że muszą w końcu pogodzić się dla dobra pociech. Okazuje się jednak, że w dalszym ciągu ich poglądy na temat wychowania dzieci są całkowicie inne. Brad Pitt jest przerażony, kiedy Angelina pozwala dzieciom... pozować na ściankach!

Galeria fot. Getty Images

Od jakiegoś czasu, Angelina stara się zabierać dzieci na każdą ważną, branżową imprezę. Aktorka uwielbia pozować z nimi na ściankach, a cała szóstka czuje się już na nich jak ryby w wodzie. Ta sytuacja nie do końca podoba się jednak ojcu dzieci, który z przerażeniem obserwuje, jak Angelina przygotowuje ich pociechy do błyszczenia na czerwonych dywanach.

Galeria fot. Getty Images

Niedawno aktorka zabrała dzieci na premierę filmu Dumbo, która odbyła się w Los Angeles. Angelina z uśmiechem na twarzy pozowała na ściance z Zaharą, Shiloh, a także Vivienne i Knoxem. Wszyscy wyglądali na niezwykle szczęśliwych, a dzieci wyglądały jakby robiły to od lat. Brad Pitt ma jednak całkowicie odmienne zdanie na ten temat i uważa, że wystawianie dzieci na ścianki to kiepski pomysł.

Galeria fot. Getty Images

Brad nie jest zadowolony, że Angie zabiera dzieci na premiery filmów, ale nie ma zamiaru podejmować żadnych działań. Angie zawsze lubiła żyć z dziećmi bardziej publicznie, niż on. - donosi osoba z bliskiego otoczenia aktora

Możliwe jednak, że brat reakcji aktora wynika z tego, że w ostatnim czasie zdecydowanie lepiej dogaduje się z Angeliną. Gwiazdor nie ukrywa, że cieszy się z takiego obrotu sytuacji, ponieważ nie ma teraz praktycznie żadnych problemów z widywaniem się z dziećmi.

Brad musi uzyskać zgodę Angie przed podróżą z dziećmi, a ona musi uzyskać pozwolenie od niego. Brad i Angie mają lepszy kontakt od czasu rozstrzygnięcia kwestii opieki. Oczywiście nadal będą między nimi nieporozumienia. - dodaje źródło

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie