Podobne artykuły

BRAD PITT I LEONARDO DICAPRIO NA WSPÓLNYM PLAKACIE

2019.03.19 13:46 | © Stars.pl

Niedawno w sieci pojawił się oficjalny plakat najnowszego filmu Quentina Tarantino - Once upon a time in Hollywood. Możemy zobaczyć na nim Brada Pitta pozującego w towarzystwie Leonardo DiCaprio. Jesteście ciekawi kiedy film wejdzie w końcu do kin?

Galeria fot. Instagram/bradpittofficial

Nie od dziś wiadomo, że Brad Pitt należy do grona mężczyzn, którzy są jak wino - im starsi, tym lepsi. Pitt do tej pory uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów światowego show biznesu i trzeba przyznać, że z roku na rok prezentuje się coraz lepiej. Niedawno do sieci trafiły fotki, które wyłącznie potwierdzają ten fakt.

Galeria fot. Instagram/bradpittofficial

Jakiś czas temu Brad Pitt został przyłapany przez paparazzi w Paryżu. Na zdjęciach można zauważyć, że aktor wygląda w końcu na szczęśliwego i prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku. Wszystko wskazuje więc na to, że Pitt powoli zaczyna dochodzić do siebie po rozstaniu z Angeliną, a praca w zawodzie, która od zawsze była jego pasją, zdecydowanie pomaga. Niedługo będziecie mogli podziwiać Brada Pitta w najnowszym filmie Quentina Tarantino, który w najbliższym czasie trafi do kin.

Galeria fot. Instagram/bradpittofficial

Plakat do najnowszej produkcji znanego na całym świecie reżysera, trafił niedawno do sieci. Film Once upon a time in Hollywood opowiadał głównie historię morderstwa Sharon Tate. W tę postać wcieliła się Margot Robbie. Co ciekawe, Rafała Polańskiego zagra... Rafał Zawierucha! Na planie zdjęciowym będzie można spotkać także Leonardo DiCaprio, który wraz z Bradem pozuje na plakacie, którego zadaniem jest promowanie produkcji.

Galeria fot. Instagram/leo_dicaprioreo

Nie da się jednak ukryć, że oboje prezentują się świetnie i praktycznie w ogóle nie widać po nich wieku. Film najprawdopodobniej wejdzie do kin w lipcu bieżącego roku.

Galeria fot. Instagram/leo_dicaprioreo
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie