Podobne artykuły

PRZESZCZEP WŁOSÓW I BRWI U CRISTIANO RONALDO!

2019.03.19 12:08 | © Stars.pl

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że w najbliższym czasie Cristiano Ronaldo najprawdopodobniej otworzy własną klinikę transplantacji włosów. Wszystko wskazuje jednak na to, że piłkarz nie będzie jedyną osobą, która zarobi na tym interesie. Dowiedzieliśmy się, że sportowiec otwiera klinikę specjalnie dla swojej ukochanej, która... ma nią kierować!

Galeria fot. Instagram/cristiano

Klinika założona przez Cristiano nazywa się Isparia i znajduje się w Madrycie. Niedawno miało miejsce wielkie otwarcie. Jesteście ciekawi dlaczego właściwie piłkarz zdecydował się na otwarcie takiego interesu?

Galeria fot. Instagram/cristiano

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdor jest zwolennikiem poprawiania wyglądu. Kilka razy oficjalnie przyznał już, że jednym z jego największych marzeń jest to, żeby ludzie mieli większy wpływ na własny wygląd. Warto również dodać, że w przyszłości w klinice prowadzonej przez ukochaną Ronaldo, będzie można przeszczepić sobie... brwi!

Galeria fot. Instagram/cristiano

Na wielkim otwarciu dziennikarze zasypywali piłkarza dziesiątkami pytań. Zapytano go między innymi o to, czy sam skorzystał już z usługi przeszczepienia włosów. Sportowiec nie odpowiedział jednak wprost, ale zasugerował, że jeszcze tego nie zrobił.

Galeria fot. Instagram/cristiano

Kiedy stwierdzę, że to jest konieczne, oczywiście, że to zrobię - wyznał Ronaldo

Myślicie, że dzięki piłkarzowi faktycznie więcej osób będzie mogło kontrolować swój wygląd i czuć się lepiej we własnej skórze? Ciekawe czy jego dziewczyna poradzi sobie z takim wyzwaniem, jakim jest prowadzenie kliniki w dzisiejszych czasach...

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie