Podobne artykuły

Dominika Tajner wyprowadziła się od Wiśniewskiego!

2019.03.19 13:04 | © Stars.pl

W zeszłym tygodniu Dominika Wisniewska poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała jest udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Tajner zapewnia w mediach, że kocha Michała i jest załamana jego decyzją. Para jak dotąd uchodziła za szczęśliwą i wydawało się, że Wiśniewski ustatkował się przy Dominice, która niewątpliwie była z nim w trudnych chwilach i bardzo mu pomogła. Tajner zmieniła na facebooku status związku na „wolna” a z nazwiska usunęła człon „Wiśniewska”.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Wszyscy byli zaskoczeni ta informacją, łącznie z samą zainteresowaną. Niedawno Michał Wiśniewski opublikował na swoim Facebooku filmik, na którym razem z Dominiką utwierdzają fanów w przekonaniu, że między nimi jest wszystko w porządku. Jednak jak się okazało, nie było to prawdą.

W niedzielę Dominika wyprowadziła się od Michała z ich wspólnej podwarszawskiej willi.

„Fakt” donosi: W niedzielę przez większość dnia pakowała i wywoziła swoje rzeczy. Dom przywoływał za dużo wspomnień, poza tym spotkania z Michałem w willi stały się niezręczne

Tabloid informuje, że w przeprowadzce pomagał Dominice...Wojciech Jeschke i jego brat Jacek. To właśnie z ich powodu Michał miał rozstać się z Dominiką. Był zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony.

Tajner publicznie zdementowała plotki o romansie w rozmowie z Party: Wojtek ma cudowną dziewczynę. Chciałam coś powiedzieć, ale nie powiem tego. Nie, nie ma żadnych romansów. Ani z Wojtkiem, ani z Jackiem

Myślicie, że coś jednak jest na rzeczy?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie