Podobne artykuły

Dominika Tajner w objęciach innego mężczyzny!

2019.03.19 14:09 | © Stars.pl

Dominika Tajner-Wiśniewska ma bardzo trudny okres w swoim życiu. W zeszłym tygodniu dowiedziała się, że jej mąż złożył pozew o rozwód czym była bardzo zaskoczona. W emocjach zamieściła ta informacje na swoim profilu w mediach społecznościowych, ale za chwilę ją usunęła.

Galeria Newspix

Wszyscy myśleli, że to żart, ale niestety... to prawda. Czwarte małżeństwo lidera „Ich Troje” się zakończyło. Dominika w niedzielę wyprowadziła się z domu, a w przeprowadzce pomagał jej Wojtek Jaschke.

Galeria Newspix

Jak się okazuje Tajner może liczyć na wsparcie przyjaciół. Mimo, iż odpadła z „Tańca z Gwiazdami” zdobyte tam znajomości przetrwały i to właśnie na tanecznych rywali Dominika może liczyć.

Galeria Newspix

Córka Apoloniusza Tajnera spędziła jeden z ostatnich wieczorów z Qczajem i Justyną Żyłą w warszawskiej knajpce. Jak widać na zdjęciach, Qczaj nie szczędził czułości Dominice i przez większość czasu trzymał ją w swoich ramionach.

Galeria Newspix

Na czułości ze strony Qczaja mogła też liczyć Justyna Żyła. Cała trójka świetnie czuła się w swoim towarzystwie i widać, że wsparcie Qczaja potrzebne jest obu Paniom.

Galeria Newspix

Myślicie, że Michał patrząc na te zdjęcia jest choć trochę zazdrosny?

Galeria Newspix
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie