Podobne artykuły

Księżna Kate i Królowa Elżbieta razem na spotkaniu!

2019.03.20 09:45 | © Stars.pl

Co rusz docierają do nas nowe informacje na temat skandali i kłótni w Pałacu Buckingham. Aktualnie na świeczniku znajduje się Meghan i Kate. Ich ciężka relacja doprowadziła do tego, że Markle i Harry wyprowadzaja się z Pałacu.

Galeria

W międzyczasie dowiedzieliśmy się tez o konflikcie między Królową Elżbieta i Camillą. Ta druga podczas jednej z kolacji przesadziła z alkoholem i rzuciła w swoją teściową kieliszkiem. Teraz wszyscy skupieni są na Kate i Królowej Elżbiecie. Babcia Williama nie darzyła sympatią Księżnej gdy ta wyszła za mąż za jej wnuka, twierdząć że ma zbyt luźny styl życia i nie wykonuje obowiązków Księżnej z odpowiednim zaangażowaniem.

Galeria East News

Obie Panie rzadko pojawiają się razem publicznie. Tym razem Księżna Kate i królowa Elżbieta pojawiły się w King’s College, by otworzyć Bush House – nowe zaplecze edukacyjne na uniwersyteckim kampusie Strand.

Galeria East News

Gdy jechały samochodem fotoreporterzy zrobili zdjęcia Kate i Królowej, jak obie są przykryte jednym kocem. To świadczy o tym, że relacje między Paniami naprawdę są bliskie i znacznie się poprawiły. Kiedyś Królowa Elżbieta była oburzona takim zachowaniem Kate, twierdząc, że nie przystoi na to by okrywały się jedną narzutą.

Galeria East News

Jak widać sytuacja się zmieniła, a Brytyjczycy są zachwyceni tak drobnym gestem i stosunkami jakie są między nimi.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie