Podobne artykuły

„Agent Gwiazdy”: Mrozik Agentem?

2019.03.20 23:41 | © Stars.pl

Kolejny odcinek programu „Agent Gwiazdy” za nami. Jak zwykle nie brakowało emocji. Uczestnicy grali w grę „Agentowy Poker”, która przewijała się już w poprzednich edycjach. Polegała ona na tym, ze każdy z uczestników miał wylosować jedną kopertę, w której znajdowały się jokery, 2 tys. zł, dwie połówki banknotu o wartości 2 tysięcy złotych, immunitet lub pusta kartka.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Następnie uczestnicy mieli wymienić się kopertami między sobą, poza osobą, która miała 2 tys. zł, a osoby które miały połówki banknotu, miały wymienić się nimi między sobą. Był to warunek, aby zarobili pieniądze. Niestety tak się nie stało. Wiktor Mrozik, który wylosował kopertę z 2 tys. zł, nie zachował jej dla siebie, a oddał ją Rafałowi Jonkiszowi, dostając od niego w zanim 2 jokery. Uczestnicy byli w szoku, gdy zobaczyli co Rafał dostał w kopercie od Wiktora.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Ta sytuacja nie spodobała się uczestnikom, a Michał Koterski zaproponował Wiktorowi, by jednego jokera, którego otrzymał właśnie od Rafała, po prostu mu oddał. Katarzyna Wołejno wtrąciła się do rozmowy, a Mrozik próbował jej wtórować, co bardzo się jej nie spodobało i powiedziała: Ty słuchaj, ja do Ciebie nie mówię kolego. Twój czas kierownictwa się skończył. Z programem pożegnała się Agata Nizińska.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Myślicie, ze Mrozik jest Agentem i celowo namieszał w zadaniu?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie