Podobne artykuły

HEIDI KLUM POZUJE TOPLESS!

2019.03.23 16:20 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Heidi Klum od lat zawstydzała swoim ciałem nawet nastolatki! Niedawno 45-letnia modelka opublikowała na swoim Instagramowym profilu fotkę, na której możemy zobaczyć ją... topless! Nie da się ukryć, że modelka do tej pory może pochwalić się idealną figurą. Oprócz fotki, na której pozuje wyłącznie w majtkach opublikowała również zdjęcie z narzeczonym!

Galeria fot. Instagram/heidiklum

Zdjęcie zostało wykonane, kiedy Heidi Klub i Tom Kaulitz byli na wspólnych wakacjach w Hongkongu. Modelka stała przed ogromnym oknem i podziwiała przepiękną panoramę miasta. Co ciekawe, stała przed oknem wyłącznie w majtkach. Patrząc na fotkę można się domyślić, że Tom również nie miał wtedy na sobie koszulki ;)

Galeria fot. Instagram/heidiklum

Heidi Klum należy do grona modelek, które pomimo wieku, w dalszym ciągu nie zamierzają jednak rezygnować z pracy w zawodzie. Przez lata u jej boku można było zobaczyć wielu różnych mężczyzn, jednak jej najnowszy partner zaskoczył chyba wszystkich fanów! Warto również dodać, że Tom Kaulitz jest od niej młodszy aż o... 16 lat!

Galeria fot. Instagram/heidiklum

Niedawno w sieci pojawiły się plotki o domniemanej ciąży 45-letniej modelki. Przypominamy jednak, że Heidi jest już matką czwórki dzieci, jednak dla Toma rola ojca byłaby czymś całkowicie nowym.

Galeria fot. Instagram/heidiklum

Myślicie, że Heidi faktycznie zdecyduj się na koleje dziecko z Tomem? Jesteśmy jednak przekonani, że wiązałoby się to z przerwaniem, lub nawet całkowitym zakończeniem kariery Klum jako modelki...

Galeria fot. Instagram/heidiklum

Uważacie, że Heidi wygląda dobrze jak na 45-latkę? Nastolatki faktycznie mają się czego wstydzić? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie