Podobne artykuły

CARDI B ZOPEROWAŁA SOBIE PIERSI?

2019.03.23 23:02 | © Stars.pl

Niedługo po urodzeniu swojej pierwszej córeczki, Cardi B przekonywała wszystkich, że w najbliższym czasie zoperuje sobie piersi. Media zza oceanu informują, że niedawno faktycznie się na to zdecydowała!

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Portal Aceshowbiz donosi, że Cardi poddała się kolejnej operacji, która miała poprawić jej wygląd i samopoczucie. Serwis tłumaczy tym fakt, że od jakiegoś czasu Cardi praktycznie w ogóle nie udziela się na żadnym ze swoich profili w mediach społecznościowych.

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Osoba z bliskiego otoczenia wokalistki donosi, że niedawno Cardi B podjęła w końcu bardzo ważną dla niej decyzję i postanowiła poprawić sobie piersi! Przypominamy, że gwiazda od jakiegoś czasu regularnie narzekała, że jej piersi po prostu jej się nie podobają. Tłumaczyła to faktem, że według niej są obwisłe, nierówne i... zbyt twarde!

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Już przed ciążą moje piersi nie były jędrne. Urosły mi spore, gdy miałam 19 lat i nigdy nie nosiłam stanika. Potem w ciąży były super. Ale kiedy urodziłam Kulture moje cycki zrobiły się obwisłe. - powiedziała kiedyś na swoim Instagramie

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Niestety do tej pory ani Cardi B, ani żadna osoba z jej bliskiego otoczenia, oficjalnie nie potwierdziła tego doniesienia. Nie od dziś wiadomo jednak, że raperka należy do grona osób, które uwielbiają chwalić się ciekawymi faktami z ich życia prywatnego. Jesteśmy więc przekonani, że jeżeli wokalistka faktycznie zdecydowała się w końcu na poprawienie piersi, najprawdopodobniej w najbliższym czasie pochwali się tym w sieci :)

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie