Podobne artykuły

KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT URATUJĄ ZWIĄZEK?

2019.03.23 22:27 | © Stars.pl

Kylie Jenner i Travis Scott najwidoczniej doszli w końcu do wniosku, że zbyt długo czekali z próbami naprawienia swojego związku. Zakochani mieli na głowie tyle własnych spraw zawodowych, że od momentu wybuchu kłótni, nie mieli nawet chwili, żeby spokojnie porozmawiać. Czyżby jednak Travisowi udało się w końcu znaleźć dobry sposób na odzyskanie zaufania ukochanej?

Galeria fot. Instagram/kylie_travis

Przypominamy, że Kylie i Travis kilka tygodni temu naprawdę ostro się pokłócili. Celebrytka oskarżyła muzyka o zdradę i była przekonana, że udało jej się zdobyć na to wystarczające dowody. Z tego powodu raper był zmuszony do odwołania jednego z koncertów z najnowszej trasy koncertowej...

Galeria fot. Instagram/kylie_travis

Niestety kryzys w związku celebrytki i muzyka nie zakończył się, kiedy zakochani przestali już się kłócić. Kylie i Travis byli podobno aż tak bardzo zajęci sprawami zawodowymi, że nie mieli wystarczająco dużo czasu żeby usiąść i spokojnie porozmawiać o dalszych losach ich rodziny. Obecnie wiele wskazuje jednak na to, że a najbliższym czasie skupią się głównie na sprawach uczuciowych. Niedawno udali się wspólnie na kolację z maleńką Stormi! To pierwszy krok do pogodzenia?

Galeria fot. Instagram/kylie_travis

W przyszłym tygodniu muzyk ma zaplanowaną przerwę w najnowszej trasie koncertowej. Dowiedzieliśmy się, że zakochani zamierzają w tym czasie wybrać się na rodzinne wakacje! Portal TMZ donosi, że Kylie i Travis najprawdopodobniej polecą do innego kraju, żeby nikt nie zakłócał w tym czasie ich spokoju.

Para podobno poprosiła jedno z biur podróży, żeby znalazło specjalnie dla nich wyjątkowe miejsce z plażą, poza granicami Stanów Zjednoczonych. Wszystko wskazuje więc na to, że rodzice Stormi zamierzają spędzić ten czas na pracy nad własnym związkiem.

Myślicie, że przez te kilka dni uda im się dojść do kompromisu i ostatecznie uratują swój związek? Wyjazd z Los Angeles to świetny pomysł, ponieważ Kylie już od jakiegoś czasu publikuje na swoim Instagramie fotki, z których wynika, że już nie może doczekać się wakacji!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie