Podobne artykuły

JENNIFER LAWRENCE I ADELE W KLUBIE DLA GEJÓW

2019.03.24 08:02 | © Stars.pl

Jennifer Lawrence i Adele zostały niedawno przyłapane w jednym z nowojorskich klubów. Co ciekawe... był to klub dla gejów! Trzeba jednak przyznać, że aktorka i wokalistka całkiem nieźle się w nim bawiły. W pewnym momencie postanowiły nawet wejść na scenę i wziąć udział w... konkursie picia! Jesteście ciekawi która z nich wygrała?

Nie da się ukryć, że takie imprezy zdarzają się niezwykle rzadko! jesteśmy jednak przekonani, że dziewczyny miałyby z niej naprawdę sporo interesujących wspomnień... gdyby tylko cokolwiek zapamiętały!

Według nas żadna z dziewczyn nie pamięta zbyt wiele z piątkowej nocy. Na szczęście jako światowej sławy gwiazdy, nie muszą się o to martwić! Jest przecież internet. W sieci praktycznie od razu pojawiły się filmiki, na których można zobaczyć wokalistkę i aktorkę podczas tej szalonej imprezy. Trzeba przyznać, że ten wieczór był naprawdę ostry!

Zastanówcie się tylko jak musieli czuć się stali bywalcy tego klubu. Jak co tydzień, podziwiali pewnie występ drag queen, kiedy nagle... w klubie pojawiły się dwie światowej sławy gwiazdy! Jakby tego było mało, Adele i Jennifer weszły na scenę i wzięły udział w konkursie picia! Dowiedzieliśmy się, że wygrała go Jennifer :)

Nie jest to wyłącznie plotka. Wszystko wydarzyło się naprawdę w nowojorskim klubie Pieces. To właśnie tam Adele i Jennifer Lawrence spędziły piątkowy wieczór. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci można zobaczyć między innymi Adele, którą przepytuje akurat drag queen. Wokalistka została zapytana, czy "jest gotowa bawić się w klubie dla gejów". Adele odpowiedziała... "To k**wa oczywiste!".

Świadkowie donoszą, że tego wieczoru teksty Adele rozbawiły wszystkich do łez. Została zapytana między innymi o to, czym obecnie zajmuje się zawodowo. Wokalistka odpowiedziała, że obecnie jest... bezrobotną mamą! Kiedy Jennifer wygrała konkurs picia, Adele krzyknęła do niej "Ty jesteś, k**wa, zaręczona, nie powinno cię tu w ogóle być!"

Myślicie, że dobrze się bawiły? ;)

Galeria fot. Instagram/adeleGaleria fot. Instagram/adeleGaleria fot. Instagram/jlawthequeenGaleria fot. Instagram/jlawthequeen
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie