Podobne artykuły

JENNIFER LAWRENCE I ADELE W KLUBIE DLA GEJÓW

2019.03.24 08:02 | © Stars.pl

Jennifer Lawrence i Adele zostały niedawno przyłapane w jednym z nowojorskich klubów. Co ciekawe... był to klub dla gejów! Trzeba jednak przyznać, że aktorka i wokalistka całkiem nieźle się w nim bawiły. W pewnym momencie postanowiły nawet wejść na scenę i wziąć udział w... konkursie picia! Jesteście ciekawi która z nich wygrała?

Galeria fot. Instagram/adele

Nie da się ukryć, że takie imprezy zdarzają się niezwykle rzadko! jesteśmy jednak przekonani, że dziewczyny miałyby z niej naprawdę sporo interesujących wspomnień... gdyby tylko cokolwiek zapamiętały!

Galeria fot. Instagram/adele

Według nas żadna z dziewczyn nie pamięta zbyt wiele z piątkowej nocy. Na szczęście jako światowej sławy gwiazdy, nie muszą się o to martwić! Jest przecież internet. W sieci praktycznie od razu pojawiły się filmiki, na których można zobaczyć wokalistkę i aktorkę podczas tej szalonej imprezy. Trzeba przyznać, że ten wieczór był naprawdę ostry!

Galeria fot. Instagram/jlawthequeen

Zastanówcie się tylko jak musieli czuć się stali bywalcy tego klubu. Jak co tydzień, podziwiali pewnie występ drag queen, kiedy nagle... w klubie pojawiły się dwie światowej sławy gwiazdy! Jakby tego było mało, Adele i Jennifer weszły na scenę i wzięły udział w konkursie picia! Dowiedzieliśmy się, że wygrała go Jennifer :)

Galeria fot. Instagram/jlawthequeen

Nie jest to wyłącznie plotka. Wszystko wydarzyło się naprawdę w nowojorskim klubie Pieces. To właśnie tam Adele i Jennifer Lawrence spędziły piątkowy wieczór. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci można zobaczyć między innymi Adele, którą przepytuje akurat drag queen. Wokalistka została zapytana, czy "jest gotowa bawić się w klubie dla gejów". Adele odpowiedziała... "To k**wa oczywiste!".

Świadkowie donoszą, że tego wieczoru teksty Adele rozbawiły wszystkich do łez. Została zapytana między innymi o to, czym obecnie zajmuje się zawodowo. Wokalistka odpowiedziała, że obecnie jest... bezrobotną mamą! Kiedy Jennifer wygrała konkurs picia, Adele krzyknęła do niej "Ty jesteś, k**wa, zaręczona, nie powinno cię tu w ogóle być!"

Myślicie, że dobrze się bawiły? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie