Podobne artykuły

ANGELINA JOLIE PLANUJE ŚLUB

2019.03.24 10:03 | © Stars.pl

W 2016 roku praktycznie wszystkie media zaczęły pisać o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Okazało się, że aktorzy postanowili zakończyć związek niedługo po incydencie, który miał miejsce na pokładzie ich prywatnego samolotu. Angelina zdecydowała się wtedy na złożenie papierów rozwodowych i praktycznie od razu złożyła również donos na męża, kiedy Brad pokłócił się z ich synem - Maddoxem. Podobno doszło między nimi do poważnej szarpaniny, a także ostrej wymiany zdań.

Galeria fot. Instagram/angelinajolie_official

Aktorka oskarżyła wtedy męża o przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną i od tamtej pory walczy z nim w sądzie i mediach. Niedawno cały świat spekulował na temat domniemanego romansu Brada Pitta i Charlize Theron. Szybko okazało się jednak, że były to wyłącznie plotki. Ostatnio wyszło jednak na jaw, że... Angelina najprawdopodobniej jest w trakcie przygotowań do kolejnego ślubu!

Galeria fot. Instagram/angelinajolie_official

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomym romansie Angeliny i brytyjskiego milionera. Do tej pory nikomu nie udało się jednak poznać jego tożsamości. Podobno ich związek rozpoczął się, kiedy aktorka większość czasu spędzała w Londynie, na planie drugiej części Czarownicy. Niedawno wyszło na jaw, że... Angelina i jej nowy ukochany planują ślub w Chateau Miraval we Francji! Przypominamy, że dokładnie w tym samym miejscu aktorka wzięła ślub z Bradem Pittem.

Galeria fot. Instagram/angelinajolie_official

Do tej pory Angelina Jolie miała już 3 mężów. Pierwszym był Jonny Lee Miller (1996-1999), drugim Billy Bob Thornton (2000-2003), a ostatnim Brad Pitt. Myślicie, że Angelina i Brad w końcu się rozwiodą i aktorka weźmie kolejny ślub jeszcze w tym roku?

Galeria fot. Instagram/angelinajolie_official
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie