Podobne artykuły

JENNIFER LOPEZ CHWALI SIĘ LISTEM OD BARACKA OBAMY

2019.03.24 19:16 | © Stars.pl

Kilka tygodni temu, praktycznie cały świat dowiedział się o zaręczynach Jennifer Lopez i Alexa Ridrigueza. Co ciekawe, wokalistka dostaje gratulacje nie tylko od swoich wiernych wielbicieli, ale również od sławnych znajomych! Niedawno Jennifer otrzymała list od samego... Baracka Obamy i jego żony Michelle! Piosenkarka bardzo szybko pochwaliła się nim w sieci. Wiedzieliście, że artystka przyjaźni się z tak wpływowymi osobami?

Galeria fot. Instagram/arod

W momencie, kiedy chyba cały świat stracił już nadzieje na to, że Alex Rodriguez założy w końcu pierścionek zaręczynowy na palec swojej ukochanej, sportowiec zaskoczył wszystkich i uklęknął przed Jennifer, prosząc ją o rękę. Co ciekawe, piosenkarka, która jeszcze niedawno zarzekała się, że w ogóle nie zależy jej na zaręczynach i małżeństwie, najwidoczniej zmieniła zdanie i szybko pochwaliła się w sieci nową błyskotką.

Galeria fot. Instagram/arod

Wiadomości z gratulacjami praktycznie od razu zaczęły spływać ze wszystkich zakątków świata. Jesteśmy jednak przekonani, że zakochani ucieszyli się najbardziej z... listu, który napisał dla nich odręcznie Barack Obama!

Galeria fot. Instagram/jlo

Alex Rodriguez opublikował w sieci fotkę, na której możemy zobaczyć list napisany odręcznie przez byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych - Baracka Obamę, który wraz z żoną pogratulował Jennifer i Alexowi zaręczyn.

Michelle i ja chcieliśmy pogratulować Wam zaręczyn. Po 26 latach spędzonych razem możemy powiedzieć, że niezależnie od wyzwań, jakie może przynieść życie, dzielenie się nimi z kimś, kogo kochasz, ułatwia wszystko. Wszystkiego najlepszego. - możemy przeczytać w liście

Myślicie, że będą honorowymi gośćmi na ślubie? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie