Podobne artykuły

„Big Brother”: Łukasz na celowniku, bo jest gejem?

2019.03.25 08:22 | © Stars.pl

Jednym z uczestników reality show jest Łukasz Darłak. To właśnie jego udział wzbudził najwięcej emocji wśród fanów programu. Ani Agnieszka Woźniak-Starak ani Bartek Jędrzejak podczas rozpoczęcia reality show nie poinformowali widzów, a raczej zataili fakt, że Łukasz jest aktorem w jednej z produkcji TVN! Łukasz gra postać Błażeja w serialu paradokumentalnym „19+”. Widzowie od razu to zauważyli i nie kryli oburzenia.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Jak się okazuje, Łukasz od początku nie ma łatwo. Uczestnicy obgadują go za plecami i zastanawiają się jakiej jest orientacji seksualnej. Został już przez nich zaszufladkowany i postanowili wprost spytać go o to, czy jest gejem.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Łukasz odpowiedział: Nie jestem gejem. Epizod był biseksualny, ale nie sądzę, że z tego powodu powinienem mówić, że jestem gejem.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Dopiero w pokoju zwierzeń powiedział: Nie chciałem odpowiadać na to pytanie, jeszcze jest za wcześnie, nie chcę się otwierać Dlatego odpowiedziałem im, że jestem hetero, chociaż jestem bi ze skierowaniem na gej.

Łukasz źle czuł się z kłamstwem w stosunku do uczestników i dokonał coming outu. Przyznał się do swojej orientacji seksualnej, co wywołała dużo emocji w programie. Tomasz podczas nominacji nominował właśnie Łukasza, twierdząc, że czuje się przez niego oszukany.

W Pokoju Zwierzeń powiedział: Łukasz nie określił swoich preferencji na początku. Czuję się przez niego oszukany. On mnie okłamał

Czy na pewno kłamstwo było powodem do nominacji Łukasza, czy fakt, że jednak jest gejem? Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie