Podobne artykuły

„Big Brother”: Natalia opuściła program.

2019.03.25 08:35 | © Stars.pl

„Big Brother” w pewnym sensie rozczarował widzów. Wybór uczestników wg widzów jest nietrafiony. Ludzie, którzy zamieszkali w Domu Wielkiego Brata to nie tacy uczestnicy jakich chcieliby oglądać. Są oni typem ludzi „z internetu”, a nie naturalnymi, różnorodnymi charakterami jak miało to miejsce w pierwszej edycji.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Drugą rzeczą, która różni się od poprzedniej edycji jest to, że Wielki Brat jest kobietą. Mało z tego, wszyscy już wiedzą kim ona jest, także nie ma elementu ciekawości a na koniec nie będzie zaskoczenia.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Podczas pierwszych eliminacji uczestnicy do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowali Natalię i Maćka. Ostatecznie odpadła Natalia. Czyżby widzom nie spodobała się, że podczas wejścia wyznała, że chciałaby by udział w programie uczynił z niej celebrytkę?

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Czytając komentarze na instagramie „Bigbrother7” można wywnioskować, że Internauci nie do końca są zadowoleni z tego wyboru. Pod zdjęciem Natalii piszą:

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Natalia jest genialna osoba natomiast Maciej jak dla mnie powinien odpaść bo jest zbyt zarozumiały i przemądrzały No tak to się kończy, kiedy głosują zawistne dziewczynki, którym natura wdzięku poskąpiła. Trza się wyżyć na życiu. Trza dowalić tym, co się ponad tłum wybijają. Telefon w łapę i choćby rachunek doprowadził do bankructwa, to wykorzystają szansę, jaką daje los i ten jeden raz nareszcie będą miały na coś wpływ. Swojego niedostatku urody raczej nie zmienią ale innym to one dopiero pokażą! też moja faworytka suptelna piękna i uśmiechnieta a nie nadetny Maciej co d... Pokazywał masakra Szkoda,że odpadła, była „ jakas” w porównaniu z innymi uczestnikami

A Wy jesteście zadowoleni z takiego wyboru?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie