Podobne artykuły

„Big Brother”: uczestnicy zawiedzeni programem.

2019.03.25 09:06 | © Stars.pl

W „Domu Wielkiego Brata” NUDY. Poza coming outem Łukasza, który wywołał oburzenie wśród uczestników, nie dzieje się nic ciekawego. Biorąc pod uwagę fakt, że produkcja TVN zataiła fakt, że Łukasz jest aktorem stacji, a w ich serialu gra geja, cała akcja z ujawnieniem się była prawdopodobnie zaplanowana.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Uczestnicy nie maja pomysłu na to jak spędzać czas i w Domu po prostu się nudzą. Dopiero co Daniel opuścił program na życzenie twierdząc, że w Domu Wielkiego Brata się nudzi, a już kolejna uczestniczka chciała odejść na własne życzenie.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Marlena w rozmowie z Łukaszem powiedziała: Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Jest mi szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Narzekała na organizację i na nudę, która panuje w Domu Wielkiego Brata. Nie ukrywała również, że tęskni za dziećmi. Maciek dodał, że jakby on był odpowiedzialny za produkcję to z programu wyciskałby wszystko jak wodę ze szmatki.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Tomek dolał oliwy do ognia twierdząc, że: Ktoś tam powinien stracić pracę

Z programu decyzją widzów odpadła Natalia, ale i ona zdecydowała, że chce opuścić Dom Wielkiego Brata na życzenie. Na szczęście wybór padł na nią, także liczba uczestników się nie zmieniła. Jak na razie...

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie