Podobne artykuły

„Big Brother”: Kolejni nominowani.

2019.03.25 09:19 | © Stars.pl

„Big Brother” w pewnym sensie rozczarował widzów. Wybór uczestników wg nich jest nietrafiony. Ludzie, którzy zamieszkali w Domu Wielkiego Brata to nie tacy uczestnicy jakich chcieliby oglądać. Są oni typem ludzi „z internetu”, a nie naturalnymi, różnorodnymi charakterami jak miało to miejsce w pierwszej edycji. To typ instagramowiczów.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Drugą rzeczą, która różni się od poprzedniej edycji jest to, że Wielki Brat jest kobietą. Mało z tego, wszyscy już wiedzą kim ona jest, także nie ma elementu ciekawości a na koniec nie będzie zaskoczenia.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Niestety w Domu Wielkiego Brata panuje nuda. Mieszkańcy narzekają i chcą opuszczać program. Twierdzą, że spodziewali się czegoś zupełnie innego. Uczestnicy nudzą się, bo nie maja dostępu do internetu, komórek i telewizji. Nie od dziś wiadomo, że są to najlepsi zabijacze czasu. Tutaj uczestnicy są tylko i wyłącznie na swoje własne towarzystwo. Pojawiają się pierwsze nieporozumienia i wychodzi różnica charakterów.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Po pierwszych nominacjach z programu odpadła Natalia, a podczas drugich, uczestnicy do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowali Łukasza i Tomka. Pierwszy z nim wyjawił, że jest gejem. Czyżby uczestnicy byli tak mało tolerancyjni, że to był powód tej nominacji? Tomka nominowało 6 uczestników.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Jeden z nich wypowiedział mocne słowa w Pokoju Zwierzeń: Pierwszy poleci Top Model - czyli Tomasz. Podsłuchałem taką rozmowę, jak powiedział, że najmocniejszych trzeba eliminować

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Myślicie, że uczestnicy nominowali Tomka, bo jest dla nich najmocniejszą konkurencją?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie