Podobne artykuły

„Agent Gwiazdy”: Typowali ją na Agenta, a ona odpadła!

2019.03.28 08:08 | © Stars.pl

Program „Agent Gwiazdy” przyciąga przed telewizory miliony widzów. Mimo, że z programu dobrowolnie odeszła największa Gwiazda tej edycji, Edyta Górniak, to w show nie brakuje emocji. Uczestnicy wciąż nie wiedzą kto jest Agentem a praktycznie każdy stawia na kogoś innego.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Piąty odcinek za nami. Pierwsze zadanie jakie mieli uczestnicy do wykonania to odgadnąć, kto jest smyrany po stopach przez osobę znajdująca się pod stołem. Uczestnicy starali się zachować kamienną twarz ale niestety nie wszystkim to wychodziło. Do wygrania były dwa imunnitety. Osoby, które najdłużej pozostały w zadaniu zgarniały je dla siebie. Do końca udało się przetrwać Angelice Musze, Michałowi Koterskiemu i Violi Kołakowskiej. Ostatecznie immunitety zdobyli Michał i Viola.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Angelice tym razem się nie udało co podsumowała jedneym słowem: F*ck!

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Kolejne zadanie to strzelanka czyli paintball. Uczestnicy którzy w poprzednim zadaniu wygrali immunitety, czyli Viola i Michał musieli je obronić. Ich zadaniem było strzelanie do uczestników, którzy na quadach mieli przewieźć strzały łucznikom- Marysi i Damianowi. Jeśli zostali trafieni, niestety łucznicy tracili strzały,a co za tym idzie pieniądze dla grupy. Mogli oni również pozbawić immunitetów Michała i Violę, wystarczy, że trafiliby w nie na tarczy. Niestety nie udało się im to, ale Michał i Viola również ich nie zachowali, ponieważ nie trafili strzałami we wszystkich quadowców.

Tutaj największe emocje wzbudziła Mariola Gołota. Jako jedyna, jadąc na quadzie zgubiła strzały dla łuczników! Strzelce jej nie trafili, ale Gołota musiała wracać i ich szukać. To wzbudziło podejrzenia i przekonało niektórych, że to właśnie ona jest Agentem.

Ostatecznie immunitety przepadły, ale grupa zarobiła ponad 7 tys złotych.

Kolejnym zadaniem był niespodziewany test o Agencie. Jeden inny niż zazwyczaj. Dotyczył on....przyszłości! Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące zadania, które dopiero miało się odbyć w parku linowym. Odpowiadali na pytania co Agent zrobi podczas trzeciego zadania. Po teście przyszedł czas na zadanie. Uczestnicy mieli do wyboru pokonanie łatwiejszy lub trudniejszej trasy w parku linowym. Trudniejsza to przejście na wysokości 30 metrów. Niestety nie wszyscy się zdecydowali, wybierając trasę łatwiejszą, ale pierwsze dwie osoby, którym się udało i skoczyły w sieć otrzymały jokera do testu który już wykonali.

Niestety z programu odeszła osoba, która budziła najwięcej emocji i kontrowersji. Mariola Gołota, obstawiana przez wielu uczestników i telewidzów na Agenta.

Jeśli nie ona, to kto w takim razie jest tytułowym Agentem? Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie