Podobne artykuły

„Agent Gwiazdy”: Konflikt Marioli i Michała.

2019.03.28 08:57 | © Stars.pl

„Agent Gwiazdy” wciąż wzbudza emocje, a widzowie z zaciekawieniem śledzą poczynania uczestników na Wyspach Kanaryjskich. Walczą oni przede wszystkim z własnymi słabościami i strachem i starają się pokonywać niemożliwe dla siebie bariery. Pomimo, że w przypadku Marii Czubówny, która omal nie utonęła podczas wykonywania jednego z zadań, uczestnicy robią wszystko to, co przygotowali dla nich producenci.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Emocje podczas zadań są tak duże, że wpływają również na relacje między graczami. Są podejrzliwi w stosunku do siebie, nie ufają sobie i widać, że często szukają zaczepki.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

W piątym odcinku, podczas pierwszego zadania jakie mieli uczestnicy do wykonania to odgadnąć, kto jest smyrany po stopach przez osobę znajdująca się pod stołem. Uczestnicy starali się zachować kamienną twarz ale niestety nie wszystkim to wychodziło. Do wygrania były dwa imunnitety. Osoby, które najdłużej pozostały w grze zgarniały je dla siebie. Do końca udało się przetrwać Angelice Musze, Michałowi Koterskiemu i Violi Kołakowskiej. Ostatecznie immunitety zdobyli Michał i Viola.

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvn

Podczas tego zadania doszło do spięcia między Mariolą Gołotą i Miśkiem Koterskim, a w efekcie między Mariolą i pozostałymi uczestnikami. Podczas zadania Mariola zarzuciła Koterskiemu, że jej przeszkadza i naruszył jej przestrzeń osobistą: Przyzwoitość nakazuje, że ktoś nie może wchodzić w twoją prywatną strefę

Wtedy uczestnicy wypomnieli jej, że specjalnie rano kapie się długo i wylewa całą wodę, by inni uczestnicy mięli zimną. Uczestnicy zapytali, za co spadła na nich taka kara, na co żona Andrzeja Gołoty odpowiedziała: Bo Was nie lubię, bo Was strasznie nie lubię.

No prawie wszystkich Dodała później.

Atmosfera w grupie się zepsuła, a Mariola nie odzywała się do pozostałych uczestników.

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie