Podobne artykuły

„Agent Gwiazdy”: „Jesteś fałszywa jak pies”

2019.03.28 09:12 | © Stars.pl

„Agent Gwiazdy”od pierwszej edycji cieszy się dużą popularnością i oglądalnością. W tym sezonie w programie mogliśmy zobaczyć m.in. Edytę Górniak. Trzeba przyznać, że producenci zadbali o to by przyciągnąć widzów przed telewizory. Edyta jednak nie poszalała w programie i dobrowolnie odeszła już w drugim odcinku. Decyzja Edyty była szokiem dla wszystkich i nie wiadomo właściwie dlaczego tak postanowiła.

Kolejną uczestniczka, która musiała opuścić program była Maria Czubówna. Niestety podczas jednego zadania zasłabła i musiał ją ratować Andrzej Gołota. Gdyby nie on, aż strach pomyśleć co by się stało. Czubówna ze względu na stan zdrowia wróciła do Polski. Za nią do programu wróciła Kasia Wołejno, która odpadła zaraz na samym początku.

Wydawało się, że miała sojusz z Violą Kołakowską, ale niestety wybuchł między nimi poważny konflikt co oznacza koniec sojuszu. Kasia stwierdziła, że Viola knuje za jej plecami i nie przekazuje jej wszystkich wiadomości.

Kołakowska powiedziała: Po Kasi widać wszystko. Nie mogłaby być moim sojusznikiem

I to był dopiero początek... Viola zaczęła krzyczeć: To jest bardzo niefajne, co robisz. Nie szczuj ludzi! Przestań szczuć ludzi!

Wołejno odpowiedziała: Ty jesteś fałszywa jak pies i zawsze byłaś.

Na co Viola: Ja pierdo*ę....nie wierzę....

Michał Koterski słusznie zauważył, że konflikt między kobietami może się narodzić z niczego i wystarczy jakaś drobnostka by wywołać wojnę.

Jak myślicie czy Kasia i Viola się pogodzą?

Galeria www.instagram.com/agentgwiazdytvnGaleria www.instagram.com/agentgwiazdytvnGaleria www.instagram.com/agentgwiazdytvnGaleria www.instagram.com/agentgwiazdytvn
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie