Podobne artykuły

Justyna Żyła odpadła z programu!

2019.03.29 22:10 | © Stars.pl

Justyna Żyła stała się celebrytką dzięki głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą. Żona skoczka postanowiła publicznie prać swoje brudy i w ten sposób wmieszała całą Polskę w zakończenie swojego małżeństwa. Jak się okazuje wyszło jej to jednak na dobre, bo od tego czasu Justyna jest rozchwytywana. Znalazła się na okładce Playboya, dostała swój program w telewizji, a ostatnio możemy oglądać jej zmagania w „Tańcu z Gwiazdami”.

Galeria www.instagram.com/justynazyla

Mogliśmy oglądać... Do dzisiaj!

Galeria www.instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła i Tomasz Barański odpadli z programu. W końcu! Od początku „Tańca z Gwiazdami”, Justyna mimo że nie potrafiła poprawnie zatańczyć kilku kroków, widzowie na nią głosowali, a z programu odpadali lepsi od niej. Internauci oskarżali producentów o to, że wyniki są ustawione, bo jest to niemożliwe, że Żyła przechodziła do kolejnych odcinków.

Dzisiaj przygoda Justyny z „Tańcem z Gwiazdami” dobiegła końca. Z pewnością Tomasz Barański odetchnie z ulgą, bo taniec z kimś kto nie potrafi zapamiętać kilku kroków musiał być nie lada wyzwaniem.

Nawiązując do dzisiejszej stylizacji pary, napiszemy krótko: Hokus-pokus, czary mary, dzięki temu, że odpadła, znikną nasze koszmary ;)

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie