Podobne artykuły

Michał Wiśniewski skomentował doniesienia o romansie.

2019.03.30 09:34 | © Stars.pl

W połowie marca tDominika Wisniewska poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała był udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Galeria www.instagram.com/m_wisniewski1972

Magazyn „Flesz” informował jednak, że Michał nawiązał bliską relację 20-letnią Agatą Buczkowską, nową wokalistką "Ich Troje". Podejrzenia o powodzie rozpadu małżeństwa Wiśniewski spadły właśnie na nią. Wokalistka wydała oświadczenie i zdementowała te plotki, a teraz Michał się do nich odniósł. Zamieścił on na swoim instagramie zdjęcie Agaty z jego synem Xavierym.

Galeria www.instagram.com/m_wisniewski1972

Post podpisał: No i teraz by się zgadzało... by się...

Galeria www.instagram.com/m_wisniewski1972

Fotka pochodzi z koncertu zespołu „Ich Troje”, a Xaviery również umieścił ja na swoim instastory. Czyżby Michał dał do zrozumienia, że Agata nie interesuje się nim, a jego synem? Jakoś wydaje się to mało prawdopodobne, ale jedno jest pewne. Agata znów będzie w centrum uwagi.

Galeria www.instagram.com/agatabuczkowska_official

Co o tym myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie